Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Stół wiejski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majkon27
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 195
Skąd: Wszedzie tam gdzie zlo i wystepek..

PostWysłany: Pon 8 Paź 2012, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olicho0 napisał:
My też będziemy miec stół wiejski, ale musimy dostarczyć zaświadczenie że mięso było przebadane czy coś takiego. Słyszałyście o tym ? Może mi się uda przemycić jakąś szyneczke od mamusi na ten stół język


Mieso musi zawsze byc przebadane Smile a na temat dokladania czegos od siebie to tez wydaje sie normalne bo jak ewentualnie cos okaze sie nie dobre lub zaszkodzi goscia to pojdzie zla opinia o lokalu, bo akurat nie kazdy musial wiedziec ze ten kawalek szynki to byl od Ciebie Smile
_________________


ADMINISTRATOR Wink

Tylko ten, kto ryzykuje, że posunie się w życiu za daleko, ma szansę przekonać się, jak daleko potrafi zajść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
say_yes
guru
guru


Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 4595
Skąd: Varsovia

PostWysłany: Pon 8 Paź 2012, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też będziemy mieć wiejski stół. W lokalu dowiedzieliśmy się, że możemy zamówić gotowy, albo sami dostarczyć wszystkie produkty na niego i wybraliśmy opcję 2 uśmiech, bo ojciec narzeczonej mojego brata akurat robi takie rzeczy.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agak87
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 68

PostWysłany: Pon 8 Paź 2012, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olicho0 napisał:
My też będziemy miec stół wiejski, ale musimy dostarczyć zaświadczenie że mięso było przebadane czy coś takiego. Słyszałyście o tym ? Może mi się uda przemycić jakąś szyneczke od mamusi na ten stół język



Chodzi głównie o to, że jeśli kupisz mięso od rzeźnika, to żeby np. mieć paragon, żeby nie pomyśleli, że jest niewiadomego pochodzenia. U nas też właściciel lokalu powiedział, że w wypadku gdy zdecydujemy się sami przygotowywać stół to takich potwierdzeń będzie oczekiwał
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 8 Paź 2012, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wtedy cała idea wiejskiego stołu troszkę się "krzywi".
Bo zwykłą "kupną" kiełbasę to jednak każdy wie- czym to pachnie i jak smakuje.
Najlepsze są te ....bez paragonu oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sonbenim
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto 23 Paź 2012, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jak ktoś ma na miejscu wędzarnie i robi sam taki stół łącznie z kiełbasami, smalcem, ogórkami, itp.

My stwierdziliśmy, że po chusteczkę nam stół więjski jak i tak będzie tyyyyle jedzenia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karmelowelatte
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 121
Skąd: Lbn

PostWysłany: Wto 23 Paź 2012, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My uparliśmy się na stół wiejski z obawy, ze jedzenia będzie mało i żeby sie tym dopchali oczko, ale przede wszystkim dlatego, że na weselach sami spędzaliśmy przy tych stołach spooooro czasu oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blueblue
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 55

PostWysłany: Wto 4 Gru 2012, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na początku nie chcieliśmy żadnych dodatkowych opcji, ale właściciel restauracji, w której mamy wesele, ma brata rzeźnika i oni sami robią różne swojskie kiełbasy i wędliny, więc za stół wiejski na 80 osób, z ciągłą "dostawą" jedzonka przez całe wesele, zapłacimy jedynie 800 zł Very Happy Wiem, że to mała cena za taką atrakcję, więc szybko się zdecydowaliśmy. Z własnego doświadczenia wiem, że na weselu czasem przyjdzie smak na chleb ze smalcem, wędzoną kiełbaskę i ogórek małosolny. Mniam Very Happy
_________________
Twoja, tylko Twoja uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 4 Gru 2012, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie widzę wesela bez wiejskiego stołu uśmiech W moich stronach obowiązkowo. Mhmmm ale bym sobie takiego pachnącego jedzonka zjadła uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 4 Gru 2012, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w rodzinie stół wiejski to podstawa, ze strony Lubego już tak nie przywiązują do tego uwagi, mimo iż on sam nie potrafi oprzeć się takim smakołykom Very Happy
Stół wiejski musi być, jeden tylko mankament. Chciałabym, żeby była osoba która go obsługuje - na niejednym weselu patrzyłam ze zgrozą jak %% goście trzymają te noże i próbują walczyć z odkrojeniem kawałka mięsa omijając własne palce. Zawsze mnie to przerażało i przerażać będzie - nie jestem ufna pod tym względem, więc niech ktoś na to patrzy i oszczędzi przelewu krwi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 4 Gru 2012, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stół wiejski to podstawa Wink
Na każdym weselu przy nim spędzam pół nocy Wink prócz swojego... byłam raz żeby wypić naleweczkę z dziewczynami i później jakoś ani razu nawet się koło niego nie zakręciłam smutny Ale goście wiem, że byli zadowoleni uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 26 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group