Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak oszczędzać?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Wto 8 Lis 2022, 20:31    Temat postu: jak oszczędzać? Odpowiedz z cytatem

Jakie macie patenty na oszczędzanie? Wszystko tak drożeje, że można oszaleć. Na pewno od siebie mogę polecić aptekę doz tam nie zauważyłam podwyżek cen, więc chociaż leki można kupić w cenach jak dawniej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walter.gillian
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Sro 9 Lis 2022, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w tym kiepska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sfeil
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Sro 9 Lis 2022, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ale ciężko uniknąć podwyżek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Molly333
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Sob 12 Lis 2022, 15:52    Temat postu: Re: jak oszczędzać? Odpowiedz z cytatem

adunia44 napisał:
Jakie macie patenty na oszczędzanie? Wszystko tak drożeje, że można oszaleć. Na pewno od siebie mogę polecić aptekę doz tam nie zauważyłam podwyżek cen, więc chociaż leki można kupić w cenach jak dawniej


Też to zauważyłam, drożyzna jest wszędzie, ale warto porównywać sobie ceny leków, bo naprawdę można zapłacić sporo, póki co w doz najtaniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Czw 17 Lis 2022, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze, że chociaż oni nie powariowali z cenami, jak mam kupić leki to właśnie do nich idę, staram się oszczędzać gdzie się da
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 17 Lis 2022, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, dziękuję Wam bardzo za tę informację! Sama nie wpadłam na to, żeby sobie sprawdzić te ceny, a okazało się, że faktycznie w dozie ceny moich suplementów są zdecydowanie niższe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anika895
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lip 2022
Posty: 2

PostWysłany: Sob 19 Lis 2022, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupuję w DOZie od dawna, tam nie ma takich podwyżek cen, na szczęście bo trochę leków co miesiąc mam do wykupienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Czw 9 Lut 2023, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z natury ja nie potrafię oszczędzać, jedyne oszczędności jakie mam to to co zgromadziłam dzięki pracowniczym planom kapitałowym. To już są całkiem pokaźne pieniądze, prawie 7 tyś mi się tam zbierało razem z dopłatami od państwa i pracodawcy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Sro 15 Mar 2023, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Junsa napisał:
O, dziękuję Wam bardzo za tę informację! Sama nie wpadłam na to, żeby sobie sprawdzić te ceny, a okazało się, że faktycznie w dozie ceny moich suplementów są zdecydowanie niższe.

Zdecydowanie DOZ ma najniższe ceny na leki i suplementy w tym momencie. Właściwie takie same jak np. w zeszłym roku. Super, że nie podnieśli cen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Molly333
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 73

PostWysłany: Czw 16 Mar 2023, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i właściwie cały czas trzymają ceny w doz, jest marzec, a ja cały czas płacę tyle samo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group