Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Marka Guess

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Sro 29 Mar 2023, 21:06    Temat postu: Marka Guess Odpowiedz z cytatem

Czemu marka Guess nie jest tak popularna w Polsce, jak zagranicą? Przecież to dobra firma, ich ubrania, torebki, czy nawet zegarki są bardzo dobrej jakości. Sama miałam już dwie czapki guess - jedną "bejzbolówkę" drugą zwykłą, zimową i powiem Wam - że wykonane są naprawdę bardzo dobrze.
Materiał przyjemny, fajny design - mi się podoba!
A Wy, co myślicie o tej marce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flawia
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Cze 2020
Posty: 25
Skąd: Zyrardów

PostWysłany: Czw 30 Mar 2023, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kojarzę tę markę ze znanymi modelkami, które zostały niejako przez nią wypromowane, to Claudia Schiffer, Eva Herzigova, Naomi Campbell, Carla Bruni, Alessandra Ambrossio czy Adriana Lima. Poza tym marka ma wysokiej klasy produkty, a w naszym kraju do tej pory nie stawiało się na jakość, ale na ilość i cenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barakuda
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sie 2020
Posty: 16
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Pią 31 Mar 2023, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój znajomy ma zegarek tej firmy i powiem szczerze,że robi wrażenie. Wszystkie złocenia w zegarku Guess wykonywane są nowoczesną techniką pokrycia warstwą PVD, dzięki temu elementy złocone są trwałe i zawsze dobrze się prezentują.
Jest to marka ekskluzywna, trwała i prestiżowa. Nie jest popularna w naszym kraju ze względu na ceny, są dla wielu ludzi zbyt wysokie, wręcz nieosiągalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Pią 28 Kwi 2023, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zastanowić się, co mogłoby odpowiadać własnemu stylowi i preferencjom w kwestii wyboru odzieży. Ja lubię szukać inspiracji w internecie. W artykule https://limanowa.in/aktualnosci/koszulki-z-wyzszych-sfer-polo-meskie-rodem-z-arystokratycznego-boiska-zainspiruj-sie/65241 widziałem informacje na temat męskich koszulek. Ciekawi mnie, co myślicie o takich opcjach i czy warto wybierać tego typu ubrania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group