Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Praca

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Sro 22 Mar 2023, 21:40    Temat postu: Praca Odpowiedz z cytatem

Jak tam idą poszukiwania nowej pracy, całe szczęście jest to teraz dużo łatwiejsze z pomocą internetu oraz portali pracy. Dlatego jeżeli interesuje Cię praca jako stolarz Finlandia. To zawsze warto mieć na uwadze aktualny rynek pracy bo łatwiej będzie skorzystać okazji nowych zawodowych wyzwań i mam nadzieję, że oczywiście podzielicie się swoimi spostrzeżeniami zawodowymi i w jakim kierunku idziecie.

Ostatnio zmieniony przez HaniaMM dnia Pon 3 Kwi 2023, 14:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pią 24 Mar 2023, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz sporo ofert wszedzie widac, przynajmniej u nas w okolicy, I nie mowię o byle jakich tylko dobrych jak w https://folimpex.com.pl/ - wystarczy złożyć CV uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cortney77
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 27 Mar 2023, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakiej branży pracujecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Pon 27 Mar 2023, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, ze sama ostatnio zastanawiałam się gdzie mogłabym poszukać pracy dla mojego młodszego brata. Widzę, ze sobie z tym nie radzi, więc chciałam go jakoś wesprzeć. Koleżanka doradziła mi, że tutaj https://centrumlaserowe.com/praca/operator-laserow-co2-trumpf/ poszukują aktualnie operatora laserów i tak się zastanawiam, czy nie pokazać mu tej oferty. Może akurat sprawdziłby się w tej roli uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Czw 30 Mar 2023, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czuję, żę w kwestiach związanych z poszukiwaniem pracy, to jednak trzeba zawsze stawiać na jak najkorzystniejsze dla siebie decyzje. Zastanawiam się aktualnie na tym, czy jeśli chodzi o wyjazdy do pracy za granicę - z agencją czy samemu? Macie może w tym zakresie jakieś własne doświadczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Czw 30 Mar 2023, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy korzystaliście kiedykolwiek z usług agencji pracy tymczasowej? Moja znajoma polecała mi taką firmę jak MG Solutions ponieważ potrzebuję znaleźć jakąś dodatkową opcję zarobku na wakacje. Jeśli korzystaliście z usług tej firmy, jakie są Wasze przemyślenia? Będę wdzięczna za wszelkie opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group