Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Stres przedślubny :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 181, 182, 183  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasem warto się pokłócić żeby móc sie pogodzić Wink po ostrych kłótniach to zawsze jest tak słodko Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, kłótnie są zdrowe dla związku, bo rozładowują napięcia i oczyszczają atmosferę, a potem można się tak fajnie godzićoczko
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie czasem kłótnie wykańczają psychicznie tak bardzo... często boję się, że wrócą jeszcze raz, mimo rozwiązania.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kłótni nie lubię, staram się do nich nie doprowadzać, juz taka jestem, a jesli cos się poprztykamy to raczej ja jestem płaczus i zaraz z nawet z błachich powodów łzy lecą, obrażam się, ale potem wszytsko na spokojnie, rozmawiamy, może czasami nerwowo dysutujemy, ale nie zdarzyło mi się jeszcze na Skarbusia krzyszec i vice versa, jestem osoba, która stara się wszelkie sprzeczki, obrazy załagadzac i ...rozwiązywać Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A stresik przed slubem....będzie napewno, teraz jestem podniecona przygotowaniami, ale obawy sa i zawsze jakies będą uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od rodzaju kłótni. U nas są to raczej sprzeczki, przez 7 lat tylko jedną mieliśmy tak naprawdę poważną na samym początku. Moje słonko bardzo szybko rozładowuje napięcie jak się sprzeczamy, bo nie lubi się kłócić i zawsze pierwszy łagodzi konflikty, a ja się nie dąsam więc po 10 min jest wszystko OK:)uśmiechuśmiech
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się bardziej stresuje jakimiś głupotami... jak ja się w dzień ślubu wyrobię ze wszystkim, jak ustawić fotografa, tzn na kiedy sesję, czy przed błogosławieństwem, czy jak... chyba na to wyjdzie... ale nie wyobrażam sobie latania w sukni cały dzień Rolling Eyes bo sesja najpierw, potem z sesji na błogosławieństwo i do kościoła Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety w kiecce będę latać od rana.Ślub na 15 a zdjęcia planujemy przed/chyba że pogoda nie dopisze/.Ale też i wczesniej skończe bo do północy.Teraz tylko się martwie zeby dzien przed nie padało/no i w dzień ślubu tez nie/.Moja koleżanka własnie pokazywała mi zdjęcia.jak dzien po deszczu miała ślub,zdjęcia w plenerze przed ślubem.ziemia nie wyschła i cała kiecka ubrudzona.Dobrze że miała śliski materiał z którego łatwo to poschodziło.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam koordynatorka umówiła sesję na tydzień po ślubie ( u nas się nie praktykuje w ten sam dzień) Fakt, że trzeba wszystkich zebrać jeszcze raz ale zawsze to mniej stresu. Tylko grupowe zdjęcia z gośćmi mamy po ceremonii, a potem w następny weekend jedziemy ze świadkami, druhnami i drużbami na sesje nad morze, więc będzie fajne, bo zostajemy wszyscy na 3 dni.
ja się nie stresuję wcale bo nie ma po co, lepiej być dobrej myśli:)
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to się obawiam odbiorem wiązanem, butonierki muszę ja, sesje mam po błogosławieństwie, w czasie wesele jedziemy do studia, ale jakbym tak tutaj zaczęła wypisywac te wszystkie moje zmartwienia co do ślubu, oj...chyba byście sie usmiały, lol np. nie wiem co zrobić z moim owczarkiem niemieckim i babci psem, ludzie przyjada do mnie na podwórko, a one - szczekanie na maksa a kto ma odgłosy psów na kamerze - jeszcze mi isę nie zdarzyło -- zamknąc je ok, a kto potem je wypuści w kieckach, strojach galowych, pobrudza czy mame, czy babcie, a domu musi ktos pilnowac na noc Confused lol Widzicie jakie ja mam stresiki lol lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 181, 182, 183  Następny
Strona 3 z 183

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group