Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Stres przedślubny :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 181, 182, 183  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Nie 1 Lut 2009, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie ja się najbardziej boje bo teraz każdego dnia walczymy o te nasze związki czy za kilka lat kiedy na głowie będzie tyle będzie się nam chciało o to walczyć .
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kachensss
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: zach-pom/ UK

PostWysłany: Nie 1 Lut 2009, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie miałam takich rozkmin... pamiętam jak moja kumpela brała slub i jej pytałam, skąd wie, że to "ten na całe życie", odpowiedziała mi wtedy że to się "po prostu wie".. i że nie wie jak mi to dokładnie wytłumaczyć.. i od kiedy jestem ze swoim narzeczonym to naprawdę wiem ze to ten jedyny... uśmiech nie mam pojęcia, na czym to polega, ale w poprzednich zwiazkch nawet mi do głowy nie przychodziło, że to ci jedyni... a tu po prostu wiem uśmiechuśmiechuśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 1 Lut 2009, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w tym momencie się boję tylko tego, że znów coś wyjdzie i będziemy musieli po raz 3 ślub przekładać..... mało prawdopodobne, ale to samo mówiłam rok temu, kiedy datę miałam wyznaczoną na tegoroczny sierpień.

jeszcze się nie zdarzyło, żebym miała wątpliwości co do decyzji, którą podjęliśmy. ani razu. nawet jak się klóciliśmy... nawet jak niemal się rozstaliśmy.... wiedziałam, ze to TEN i że za nim poszłabym chyba na koniec świata. i nigdy nie mieliśmy wątpliwości, że bierzemy ślub koscielny. nawet tego nie musieliśmy omawiać. ślub cywilny brałam pod uwage wtedy jak mnie to wszystko już wkurzało, to czekanie, latanie, załatwianie i pomyślałam, zeby kiedyś wejść do USC, zapisać sięnatermin i tyle... a potem wyjść i móc mówić do siebie "mężu/żono". bo tak tak prosto załatwić....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 1 Lut 2009, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wątpliwości nie mam absolutnie żadnych i jak na razie wcale się nie denerwuję, ale pewnie jeszcze przyjdzie na mnie czas. W sumie tyle mieszkamy z moim skarbem razem, że znamy się na wylot i dokładnie zdajemy sobie sprawę w co się pakujemy:)uśmiechuśmiech
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My co prawda razem nie mieszkamy i nigdy nie mieszkaliśmy,ale nasz związek kolorowo się nie zaczynał.Było dużo ciężkich chwil i nieprzyjemnych sytuacji.Dlatego też mam tą pewność,że skoro tamto pokonaliśmy i jesteśmy ze sobą,to pokonamy wszystko.Napewno jeszcze nie jedne problemy przed nami,ale wiem że razem damy zawsze radę.
I też nie umiem wytłumaczyć komuś jak mnie pyta,skąd mam pewność że to ten.Chyba nie da się tego wytłumaczyć.To się poprostu wie i tyle.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż dziwne, że to się po prostu wie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest w tym coś tajemniczego...

zgadzam się z tym że to właśnie te trudne chwile w życiu najbardziej zbliżają parę. wtedy człowiek jest najbardziej sobą i najwięcej odsłania siebie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a druga osoba pokazuje czy mozna na niej polegać,czy można ufać,i czy wogle cos w trudnych chwilach robi czy tylko siedzi i narzeka i od razu rezygnuje.
wazne dla mnie było też to,ze mimo bardzo ciezkich chwil,bardzo szybko dzięki K. o nich zapomniałam.a zwykle te złe przeciez zostają w pamieci.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszych przyjaciół poznaje się w biedzie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazdy ma takie watpliwosci, ja tez, tak samo jak Wy, najczesciej przy klotniach, gdy kazde z nas ma inne zdanie i nie mozemy sie zgodzic. Ale gdy klotnia sie konczy to gruchamy do siebie jak dwa goląbki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 181, 182, 183  Następny
Strona 2 z 183

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group