Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

POMOCY - OBRĄCZKI
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kwiatus
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 681
Skąd: małopolska

PostWysłany: Czw 21 Sty 2010, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ładny zwyczaj ale my jednak zrezygnujemy z Tego....Dla mnie bardzo ważne jest abyśmy podczas przesięgi patrzyli sobie głęboko w oczy uśmiech . Może to Wam się wyda oczywiste ale widziałam parę ślubów gdzie młodzi zamiast na siebie patrzyli na księdza..... tak jakby to Jemu ślubowali
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 21 Sty 2010, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój A. powiedział, że On mnie pocałuje podczas ślubu i koniec Cool Nie wiem jak sobie to wyobraża i pewnie zgorszy mi 3/4 rodziny ale powiedział, że musi język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 22 Sty 2010, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro w 3/4 kościołów ksiądz nie wypowiada 'a teraz możesz pocałować pannę młodą', to chociaż obrączki trzeba pocałować język z oczkiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kropka
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 309
Skąd: Holandia

PostWysłany: Pon 25 Sty 2010, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez chxcialabym, zebysmy po przysiedze pocalowali sie język Taki pierwszy buziak malzenski uśmiech uwieczniony na kamerze.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pon 25 Sty 2010, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm, muszę podpytać mojego Połówka, czy siebie pocałujemy czy obrączki... tak sobie myślę, że taki pocałunek przed ołtarzem, zaraz po ślubowaniu jest taki symboliczny i pięknie zakończy całość uśmiechuśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pon 25 Sty 2010, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie do tej pory nie spotkalam ze zwyczajem całowania obrączek przed ich założeniem.
Nie mamy też zamiaru przejmować się tym czy ksiądz powie że Luby może mnie pocałować czy nie. Chce mnie pocałować i już radosny
I zrobi to... uśmiech
Niedługo wybieramy się po obrączki (jak tylko zrobi się cieplej) i chyba wybierzemy tradycyjne półokrągłe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 26 Sty 2010, 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooo czyli jednak Wy też myślicie o pocałowaniu się zaraz pod nosem księdza pytajnik Cool
Bo ja na początku pomyślałam sobie, że może to jednak nie wypada i wogóle będzie jakiś skandal .... chociaż bardzo ale to bardzo by mi to sprawiło przyjemnośc i ogólnie uważam to za bardzo romantyczny gest ... Cool Mój A. powiedział, że skoro ja wybrałam (chcąc-nie chcąc) swój mało atrakcyjny wioskowy kościół, to On chce chociaż mnie pocałować i żaden ksiądz czy stara zgorszona ciotka Go nie powstrzyma Twisted Evil


serduszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Wto 26 Sty 2010, 0:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poruszyłam temat pocałunku z moim Połówkiem i stwierdził, że jeśli trafi nam się normalny ksiądz, który nie zrobiłby z tego problemu i niepotrzebnej jazdy w kościele, to nie odmówi sobie pocałowania świeżo upieczonej żonki lol

z jednej strony Go rozumiem, bo i tacy księża się zdarzają... a z drugiej strony, co jak co, ale kwestia pocałunku to nie jest ani grzech, ani obraza majestatu ani nic gorszącego. W końcu to już mąż i żona, nie? Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 26 Sty 2010, 3:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We wrzesniu podczas slubu i momentu "przekazcie sobie znak pokoju" ksiadz dodał, ze pary zaślubione mogą ucałowac wtedy małżonka/małzonkę. I oczywiscie po udzieleniu slubu młodej parze rowniez wspomniał o pocałowaniu żony uśmiech
Mysle ze taki skromny buziak bez slinotoku i zjadania make-up'u to nic złego i nie powinno sie zgoszczyć tym ani ksiedza ani rodzinnej starszyzny oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 26 Sty 2010, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym Kościele, w którym bedziemy brać ślub, 25.10.2008r. brał ślub mój brat (jak każe tradycja wesele było u Pana Młodego oczko ). Po przysiędzę i założeniu obrączek pocałowali sie przy księdzu i nikt nie zemdlał i ksiądz też nie skomentował.
Ale za nic nie moge sobie przypomnieć, czy powiedział że Młodzi się pocałować czy nie?? myślący
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group