Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak do ołtarza?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Pon 21 Sty 2013, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co zabawne zawsze jest sympatyczne, ale nie bardzo pochwalam. Ślub jest elegancką uroczystością, poważną i nie czas na tego typu wygłupy.
To jest fajne na wesele, np pierwsze wejście na salę. W kościele trzeba zachować odpowiedni ton, no ale u nich to jest inny typ wiary, bardziej wyluzowany - co z drugiej strony jest dobre - bo u nich cieszą się z chwil spędzanych w kościele, a u nas wszyscy mają żałować za grzechy Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
say_yes
guru
guru


Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 4595
Skąd: Varsovia

PostWysłany: Pon 21 Sty 2013, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przerost formy nad treścią jak dla mnie.
Podzielam zdanie oldzi. To nie czas, ani miejsce na takie wejście.

A w temacie myśleliśmy, że pójdziemy sami do ołtarza, ale mój tata też zgłasza chęć odprowadzenia mnie. Wiem, że to dla niego ważne, więc pewnie on mnie odprowadzi uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Wto 22 Sty 2013, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire napisał:
Do ołtarza pójdziemy razem uśmiech chciałabym, żeby prowadził mnie mój tata, ale nie ma takiej możliwości niestety, chociaż i tak wierzę, że będzie wtedy tuż przy mnie wesoły


czemu nie ma takiej możliwości?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 22 Sty 2013, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sami wejdziemy do kościoła, a przed nami mała z obrączkami, jeśli nie wymięknie uśmiechuśmiech 4 pary drużbów będą czekać przy ołtarzu.
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 22 Sty 2013, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda_wiewiórka napisał:
lauraire napisał:
Do ołtarza pójdziemy razem uśmiech chciałabym, żeby prowadził mnie mój tata, ale nie ma takiej możliwości niestety, chociaż i tak wierzę, że będzie wtedy tuż przy mnie wesoły


czemu nie ma takiej możliwości?

Ponieważ nie żyje... ale tak jak napisałam, wiem to, że będzie stał obok i tak uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Wto 22 Sty 2013, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj... Przepraszam smutny
Myślałam ze to jakiś zakaz od księdza albo coś...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 22 Sty 2013, 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie szkodzi uśmiech
A gdzież by tam, ksiądz to wujek, także wszystko mogłabym robić jak mi się podoba. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sro 23 Sty 2013, 0:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie przez ojca... piękny zwyczaj. Szkoda,ze rzadko się u nas praktykuje. Ja bym chciała, żeby to tata symbolicznie oddał mnie pod opiekę innemu mężczyźnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiqtek
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 14

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem nieco inna od tradycyjnych panien młodych. nie zależy mi aby do ołtaża prowadził mnie ojciec, ale pochwalam kobiety, które sobie tego życzą. jednak to wiąże się z małym cyrkiem pod kościołem, bo przyjeżdżam z moim narzeczonym jedym autem, on ucieka pod ołtaż ja stoje przy drzwiach do kosaciola, on mnie widzi, wsyztkie sie spodziewa, wie już jaką mam sukienkę. gdyby miał mnie zobaczyc pod ołtarzem pierwzy raz to bardzo bym chiala aby ojciec mnie poprowadzuil. jednak wiem ze moj narzeczony by sie rozpłakałjęzyk jest męski i szarmancki, ale to nie zmienia faktu, ze tym razem wzruszyłby sie jak niejedna baba w innych sytuacjach. dla mnie jednak wazniejsze jest bycie sobą. a z natury jestem dusza towarzystwa i jajcarzem jakich mało. sypie kawałami z rękawa i kocham rozbawiac ludzi. dlatego założyłam w tym dziale nowy temat. proszę Was o pomoc temat nazywa się "chce zrobić na weselu coś szalonego-śmiesznego(...) błagam o pomoc w nadsyłaniu pomysłów. czym moge zaskoczyc mojego przyszłego męża na weselu i gosci? to ma byc przezabawne! to nie miejsce na ten temat, ale to dla mnie wazne. pozdrawiam wszytkich ! kasia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba robić z tego żadnego cyrku uśmiech
Mojego męża do kościoła wprowadziły dwie druhny (mąż z małopolski, gdzie druhny są zwyczajem...), a ja weszłam razem z tatą.
Nie było żadnego cyrku Cool

Pytanie zadaj w odpowiednim temacie, bo się tu zrobi bałagan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następny
Strona 18 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group