Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dekoracja samochodu
Idź do strony 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kachensss
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: zach-pom/ UK

PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 16:06    Temat postu: dekoracja samochodu Odpowiedz z cytatem

dziewczyny, macie może jakies namiary na ładne ozdoby na samochód? wszystko, co znalazłam na allegro jest dość drogie - za kilka sztucznych kwiatków nawet po 150 zł... mi sie marzą słoneczniki.. i bukiet tez słonecznikowy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=1795&highlight=
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 30 Sty 2009, 0:11    Temat postu: Re: dekoracja samochodu Odpowiedz z cytatem

kachensss napisał:
dziewczyny, macie może jakies namiary na ładne ozdoby na samochód? wszystko, co znalazłam na allegro jest dość drogie - za kilka sztucznych kwiatków nawet po 150 zł... mi sie marzą słoneczniki.. i bukiet tez słonecznikowy uśmiech

Słoneczniki super pomysł, bardzo mi się podoba. Można przecież kupić parę samemu i zrobić dekorację na samochód. Nie powinno to wyjść drogo, z pomysł zawsze można ściągnąć,
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kachensss
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: zach-pom/ UK

PostWysłany: Pią 30 Sty 2009, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jest to jakiś pomysł, ale trochę sie boję, że jesli bedzie ciepło, bo slub jest 20 czerwca, to te zywe kwiatki szybko padną ... ale widziałam gdzieś w necie takie przyssawki na kwiaty.. będę musiała to przemysleć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

namiarów na kupno nie mam ale trochę fotek dla inspiracji - sama mzoesz zrobic dekorację na stoły, auto, do koscioła....



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem







Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozna zrobić tez taką dekoracje - zamieniając kwiatki z poniższych foto na słoneczniki zywe lub ładne sztuczne

bez problemu zrobisz to sama
do tego kupisz tiul w sklepie z materiałami na metry i mozna kokardy z niego zrobic na klamki auta




_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kachensss
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: zach-pom/ UK

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki aga za pomysły uśmiech pewnie i tak będę sama robić dekoracje, bo lubię "takie zabawy" uśmiech tylko martwi mnie jedno - slub mam 20.06 - może być gorąco - czy te żywe kwiatki szybko nie klapną :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie klapna jesli spryskasz je takim specjalnym sprayem króry zamyka "pory" kwiatków - listków i płatków i nie wyparowuje przez aparaty szparkowe z nich woda --- do kupienia w kwiaciarniach lub na giełdzie kwiatowej - pewnei tez w necie O nazwe pytaj w kwiaciarniach
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kachensss
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: zach-pom/ UK

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no co ty, nie wiedziałam, ze takie wynalazki istnieją uśmiech a ty jak ozdabiasz autko?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Następny
Strona 1 z 61

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group