Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Badania prenatalne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2021, 18:39    Temat postu: Badania prenatalne Odpowiedz z cytatem

3 tygodnie temu byłam pierwszy raz na badaniach prenatalnych. Umówiłam się do pani doktor Rozmus-Warcholińskiej w Gyncentrum. Na pewno wielu z was słyszało o tej placówce, zaś pani doktor wiem że nawet pisze artykuły o badaniach prenatalnych, dlatego bardzo chciałam się do niej umówić. Muszę wam powiedzieć że warto jest właśnie iść do takiego lekarza, bo wizyta przebiegła naprawdę świetnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Czw 9 Wrz 2021, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po 10 tygodniu ciązy mialam robione badanie prenatalne Veragene w szpitalu Medicover, to taki test najnowszej generacji https://www.medicover.pl/o-zdrowiu/veragene-test-prenatalny-najnowszej-generacji,7174,n,139 tutaj można sobie co nieco o nim poczytac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2021, 19:16    Temat postu: badania Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo ważne jest by wykonać w trakcie ciąży badania prenatalne. Najlepszą kliniką jest oczywiście https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/pierwsze-badanie-prenatalne , byłam tutaj na badaniach także z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce. Badania wykonywane są bardzo profesjonalnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowakhania92
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon 6 Gru 2021, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto. Oczywiście, że warto, myślę, że to nie podlega dyskusji
robiąc badania będziemy też spokojne wiedząc jak się rozwija nasze dzieciątko. Oczywiście wszystko trzeba konsultować z lekarzem ginekologiem bo są rodzaje testów prenatalnych, które są inwazyjne ale oczywiście ryzyko jest bardzo niewielkie z resztą można poczytać https://royal-clinic.pl/ciaza/testy-prenatalne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella3
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 61

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2022, 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wychowanie dziecka to trudne zadanie, warto jak najlepiej się do tego przygotować, już na etapie ciąży. Wiele mam czyta wtedy poradniki, dokształca się aby popełnić jak najmniej błędów. A na etapie ciąży najważniejsze jest aby dziecko było zdrowe, wiele mam decyduje się wykonać badanie nifty pro katowice cena jak na zakres badanych chorób jest jak najbardziej odpowiednia. Badanie można wykonać już od 10 tygodnia ciąży, to bardzo czuły i nieinwazyjny test.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2022, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego wszystkiego aż zapisałam się do tej pani doktor Rozmus-Warcholińskiej. uśmiech Szukałam właśnie informacji w internecie o tej pani doktor i widzę same dobre opinie. To oznacza, że rzeczywiście musi być taka dobra w tym co robi. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila33
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Wrz 2021
Posty: 98

PostWysłany: Sob 30 Kwi 2022, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja badania prenatalne miałam wykonywane w 11 tygodniu ciąży. Był to dokładnie test nifty Poznań miasto gdzie bez problemu umówiłam się na pobranie krwi do badania podczas wizyty domowej. Po 6 dniach miałam już wyniki, takie nieinwazyjne testy przesiewowe potrafią wykryć ponad 90 różnych chorób i często uniknąć amniopunkcji. Naprawdę warto się zastanowić nad ich wykonaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kristina097
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2023
Posty: 1

PostWysłany: Pią 29 Gru 2023, 14:42    Temat postu: Badania prenatalne Odpowiedz z cytatem

Dwa dni temu robiłam badania prenatalne i opiekę ginekologiczną w klinice https://gynecologist.pl/ — wszystko jasne, profesjonalnie, polecam ze względu na rzetelność i jakość. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
resha
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob 30 Gru 2023, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie nie tylko o badaniach prenatalnych, ale też o regularnej opiece u sprawdzonego ginekologa. Ja polecam dr Barbarę Blicharczyk. Nie tylko prowadzi ciążę, ale także zajmują się pełną opieka ginekologiczną nad pacjentką uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group