Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

porod
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Nie 1 Lut 2009, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no popieram mozna sie pomeczyc. ciecie to jest operacja do ktorej powinny byc wskazania. a tak na zyczenie to dla mnie absurd
angun tez mysle ze ten dokument jest do przyjecia dla niewtajemniczonych, bo widzialam tez takie ktore nie nadaja sie do upubliczniania.
a ja wlasnie przyszlam po dyzurze i padam na ....... uśmiechuśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 1 Lut 2009, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja odkąd przeszłam zabieg laparoskopii narządu rodnego, po którym zostały mi tylko trzy centymetrowe blizny, wiedziałam że nie chcę cesarskiego cięcia. te trzy małe nacięcia mnie bolały jak się goiły więc co dopiero blizna po cc.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam szytą rękę, to potem mnie strasznie te szwy ciągnęły i długo się goiło, ale tak, czy siak i tam przy porodzie "potną" i zaszyją, więc sama nie wiem, co gorsze.
Z jednej strony chciałabym rodzić tak, żebym była tego świadoma i widziała swojego dzidziusia zaraz po urodzeniu, ale z drugiej strony, to ja wiem, że mogę nie dać rady, albo że po tym wszystkim dostanę jakąś deprechę, bo jestem na takowe podatna...
Ale w sumie, co ja mogę teraz powiedzieć. O ciąży na razie nie myślę. Może jak już przyjdzie co do czego i będę w ciąży, to równie dobrze mogę diametralnie zmienić swoje zapatrywania na ten temat.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz po porodzie masz kilka szwow, a po cesarce masz szyty caly brzuch, wszytskie warstwy miesni, to dopiero ciagnie. po cesarce te zaraz widzisz dziecko, bo wiekszosc przeprowadzana jest w znieczuleniu przewodowym czyli takim do kregoslupa (jest sie w pelni przytomnym). uśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale za to leży się później plackiem przez 12 godzin. 12 czy 24? już nie jestem pewna. aby mama doszła do siebie dzidzia nie leży na początku z nią (takie są zasady w szpitalu w którym ja będę rodzić) więc jak dla mnie cc nadal ma więcej minusów niż plusów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda lezy sie 24 godziny. po porodzie normalnym wstaje sie po kilu i mozna wszystko robic. takze jest duzo lepszym wyjsciem uśmiechuśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz miałam znieczulenie w kręgosłup i po nim mam traume - oj nigdy więcej.No chyba że nie bezie innego wyjścia.Teraz zawsze jak ide pod nóż to wybieram znieczulenie ogólne,idę spać i mam wszystko gdzieś.Choć wiem że tez jest szkodliwe i więcej nie powinnam go brac.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie. Dajcie mi spokój z kluciem w kręgosłup. Po pierwsze słyszałam, że to bardzo boli, a po drugie, że jak będzie nieumiejętnie dane, to można się już w ogóle nie ruszyć. A koleżanka mi mówiła, że miała takie i za szybko kazali jej wstać, to teraz ma takie problemy z głową, że szok.
Każdy okres odchorowuje, bo głowa jej pęka, wymiotuje, nic nie może jeść i praktycznie wygląda jak cień człowieka.
A ja czasem jeszcze podczas samego znieczulenia mogłabym z bólu i strachu fiknąć, i tylko byłoby więcej problemów, niż pożytku z tego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to bardzo zle ja pokierowali. tego typu powiklania wbrew pozorom sa bardzo zadkie. wiecie takie znieczulenie jest zdrowsze i bezpieczniejsze dla dziecka dlatego jest czesciej wybierane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się jednak mimo wszystko bała tego.
A jakie jeszcze inne są rodzaje znieczuleń Question I które są najlepsze, bez powikłań dla matki, czy dziecka Question Przy naturalnym porodzie i przy cesarce Question
Dobrze, że mamy taką specjalistę na forum, przynajmniej Cię trochę "pognębimy" i się czegoś dowiemy jeszcze w tej kwestii.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 4 z 41

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group