Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

porod
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 31 Sty 2009, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każda by tak pewnie chciała lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Sob 31 Sty 2009, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie ja jeśli kiedyś się zdecyduje na drugie dziecko a raczej będzie ciężko :/ to też pewnie bym chciała żeby to poszło szybciej uśmiech ale i tak mojego porodu nie zapomnę do końca życia uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Sob 31 Sty 2009, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle ze takich rzeczy sie nie zapoina. ale prawda ze kazdy kolejny jest trudniejszy bo wie sie co bedzie. za pierwszym razem jest ta nieswiadomosc uśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sob 31 Sty 2009, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie właśnie ta nieświadomość przeraża. Jestem typem okrutnej panikary i w ogóle mam napady pesymistycznego myślenia. Makabra. I zawsze przyjmuję dla siebie ten najgorszy z możliwych scenariusz. Taka już po prostu jestem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 31 Sty 2009, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też zawsze bardziej boję się tych spraw które są pierwsze ale może coś być w tym że jednak kolejne porody będą trudniejsze....
ale to pewnie też zależy od tego jaki był pierwszy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Sob 31 Sty 2009, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z mojego krotkiego jak narazie doswiadczenia wiem ze zawsze kobiety ktore kolejny raz rodza i wiedza jak to wyglada bardziej panikuja i sa trudniejsze we wspolpracy. a rodzace po raz pierwszy bardziej wspolpracuja. i zawsze ta sama gadka pod koniec ze juz nigdy wiecej dzieci porodow, a potem jak juz widza dziecko to zaraz inna gadka uśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sob 31 Sty 2009, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się tak wydaje.
Mam koleżankę, która przy pierwszym porodzie trochę tam poczuła, przy drugim prawie już nic i śmieje się, że jakby miała czasem rodzić jeszcze raz, to czasem by mogła "zgubić" dziecko w ubikacji...
Wiem, ze nic śmiesznego. Ale jeśli już bym mogła wybierać, to sama bym też tak chciała.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Sob 31 Sty 2009, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jesli chodzi o szybkosc porodu to wlasnie kazdy nastepny jest krotszy i dluzej nie daje oznak rozpoczecia sie porodu. dlatego czesto takie kobiety np docieraja do szpitala w ostatniej chwili. dlatego nad wielorodkami ma sie duzo baczniejsza uwage na porodowce. bo czasami w 5 minut moga urodzic, ze nawet czasami nie ma sie czasu zeby ubrac sie do tego porodu język język język język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob 31 Sty 2009, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabka a może i inne dziewczyny, oglądałam niedawno na YouTube ciekawy film dok.o porodach domowych i o negatywnej(popieram)ocenie cięć cesarskich(w tym na życzenie) w USA. Obejrzyjcie, wydaje mi się, że warto, tym bardziej, dla niewtajemniczonych, bo pokazane są fragmenty porodów. Myślę,że dla nowicjuszek całkiem do przyjęcia uśmiech
http://pl.youtube.com/watch?v=bFH9RFd306U&feature=PlayList&p=96B61D0E5511918D&index=0
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Nie 1 Lut 2009, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie popieram cięć cesarskich na zyczenie (czyt. za pieniądze)....i kobiet, które robia je tylko dla własnej wygody.....ale z drugiej strony boje sie że jesli by tego zabronili i cesarskie ciecia były wykonywane tylko w najgorszych wypadkach..to mogłoby sie zdażyc..ze w którymś przypadku lekarze czekaliby tak długo że było by juz zapozno...
...na dzien dzisiejsze to mam takie podejście że mogłabym sie pomęczyć i rodzić długo..ale mając absolutna pewnośc że to niezaszkodzi dziecku i urodzi sie zdrowe...to bedzie jedyna rzecz o którą bede sie modlic będąc w ciąży...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 3 z 41

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group