Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

przygotowania do ślubu + praca magisterska
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cayra
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 101

PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 8:13    Temat postu: przygotowania do ślubu + praca magisterska Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a czy któraś z Was łączy przygotowania do ślubu wraz z końcem studiów i obroną pracy magisterskiej? No i dodatkowo pracą zawodową? Podzielcie się "wrażeniami" uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anka_hey
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 36
Skąd: Gniezno/Poznań

PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku piszę pracę licencjacką no i oczywiście się bronię, ale całe szczęście, że ślub jest za 1,5 roku i wszystko na spokojnie zdążymy przygotować. Także bez stresu:) Chociaż żaluję, że ten cudowny dzień nie bedzie miał miejsca w tym roku...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cayra
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 101

PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku się bronię i w tym roku ślub.. Ale damy rade ze wszystkim uśmiech I traktuję to tak: po obronie w NAGRODĘ Ślub Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milena85p
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 12

PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku bronię magistra a w przyszłym ślub.
Tak zawsze chciałam, gdyż myślałam, że wtedy wszystko na spokojnie załatwię i zorganizuję. w rzeczywistości tak wyszło, że teraz mam więcej do załatwienia, bo salę trzebabyło wybrać i zarezerwować, zespół znaleźć, no i oczywiście nie myślę o niczym innym jak tylko o ślubie i weselu i o .... sukni- już zaczynam przeglądać strony
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podobnie uśmiech W tym roku bronię mgr'a, a w przyszłym ślub uśmiech
Większość już załatwiona: sala, dj, fotograf, kamerzysta.. zostało nam to najważniejsze kościół i nauki, ale z tym zaczniemy działać w czerwcu oczko
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cayra
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 101

PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jejku, to tylko ja na tym forum mam taki "hardkorowy" rok??W czerwcu obrona mgr, a w sierpniu ślub... Ale wiecie co - nie żałuję, bo dziięki temu czas szybko mi leci Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cayra nie jestes sama język ja mam obrone licencjata (fakt to nie to samo co magister) w ktorys weekend lipca, a slub 18 lipca. najgorsze jest to ze niestety nie zanam dokladnego dnia obrony :/ wiec jak niedaj Boze wypadnie w dniu mojego slubu bede sie starala o przelozenia na inny, lub przesuniecie na wrzesień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój narzeczony pisze w tym roku pracę mgr ale w ogóle się tym nie przejmuje. coś mi się wydaje że przed ślubem nie dojdzie do obrony. ale wiem że nie będzie też tego odkładał w nieskończoność.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga__b
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sro 4 Lut 2009, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej ja w tym roku tez mam obrone pracy magisterskiej a w sierpniu slub mam nadzieje, ze jakos uda sie obie sprawy bez uszczerbku zalatwic Wink uśmiech Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 4 Lut 2009, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja naukę mam narazie za sobą bo na studia nie poszłam zrobiłam tylko studium,ale szczerzę Wam powiem że Was podziwiam.Nie wiem jak dałabym radę myślec o magistrze mając na głowie plany ślubne i weselne.Nie umiała bym się skupić.Podziwiam naprawdę Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group