Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobre kosmetyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 25 Sty 2013, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina, na czerwone problemy są zielone korektory. Co do BB - jak dla mnie to one bardzo delikatnie kryją, bardziej wyrównują koloryt niż pomagają na niedoskonałości. Jeżeli podkład nie pomaga, to BB raczej średnio się zda. Ja mam zaczerwienienia i stosuję standardowo podkład, puder a oprócz tego zielony korektor.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 25 Sty 2013, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolinko, jeśli masz zaczerwienienia na twarzy to ja polecam koreańskie BB. Mają dużo więcej minerałów i "wybielaczy" niż polskie/europejskie. Będąc w Chinach używałam ich zamiast podkładu, sprawdzały się bardzo dobrze. Wystarczyło wykończyć make up pudrem sypkim transparentnym albo matującym i można była imprezować uśmiech Luknij na myasia.pl, tam jest duży wybór, allegro to ma sporo.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 25 Sty 2013, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy napisał:
Karolinko, jeśli masz zaczerwienienia na twarzy to ja polecam koreańskie BB. Mają dużo więcej minerałów i "wybielaczy" niż polskie/europejskie. Będąc w Chinach używałam ich zamiast podkładu, sprawdzały się bardzo dobrze. Wystarczyło wykończyć make up pudrem sypkim transparentnym albo matującym i można była imprezować uśmiech Luknij na myasia.pl, tam jest duży wybór, allegro to ma sporo.


Tak uczynię. Rozumiem,że to zapewne ma podłoże kulturowe- tam ideałem cery jest jasna karnacja europejska. Wink

edit :
Aaa!! myasia.pl ze względu na ceny ( a raczej ceniska wykrzyknik ) odpada. Czego szukać na allegro pytajnik język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 25 Sty 2013, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Ewa-Gdy napisał:
Karolinko, jeśli masz zaczerwienienia na twarzy to ja polecam koreańskie BB. Mają dużo więcej minerałów i "wybielaczy" niż polskie/europejskie. Będąc w Chinach używałam ich zamiast podkładu, sprawdzały się bardzo dobrze. Wystarczyło wykończyć make up pudrem sypkim transparentnym albo matującym i można była imprezować uśmiech Luknij na myasia.pl, tam jest duży wybór, allegro to ma sporo.


Tak uczynię. Rozumiem,że to zapewne ma podłoże kulturowe- tam ideałem cery jest jasna karnacja europejska. Wink

edit :
Aaa!! myasia.pl ze względu na ceny ( a raczej ceniska wykrzyknik ) odpada. Czego szukać na allegro pytajnik język


Co do podłoża kulturowego - owszem. Im bielsza cera tym azjatka atrakcyjniejsza. W niektórych przypadkach przeradza się to w obłęd.
Ja własnie z myasia zamówiłam 3 próbki BB, ciekawa jestem jak się sprawdzą.
Na allegro szukaj produktów Missha i Lioele. Ja tych używałam i byłam zadowolona. Mam cerę mieszaną, skłonną do zaskórników i przebarwień. Jeżeli masz podobnie to Tobie również powinny dobrze się sprawdzić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pią 25 Sty 2013, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zaczerwienienia polecam zielony korektor z Inglota, idealnie spełnia swoją rolę i jest niesamowicie wydajny uśmiech Takie maleństwo, a ponad rok używam uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 23

PostWysłany: Pon 5 Sie 2013, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem kosmetyki z palmers są bardzo dobre. Mają dobrą jakość i dobrze wpływają na skórę. Można je kupić na http://i-apteka.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 5 Sie 2013, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić super balsam, który stosuję od kilku tygodni i zaraz będę zanabywać kolejne opakowania.
Isana Med Urea. Obecnie mam 5,5% (za 7,49zł), ale dostępny jest też 10% (za 8,99zł) i ten kupię teraz.


Balsam naprawdę rewelacja. Idealny do suchej skóry, nie podrażnia, świetnie się rozsmarowuje i wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy. Ciało jest nawilżone na dłuuuugi czas. Stosowałam go regularnie, prawie codziennie i teraz mimo kąpieli, czasem wręcz nie ma konieczności użycia, bo skóra jest gładka, nawilżona, miękka i napięta. No i ładnie się błyszczy (nie nie, nie ma żadnych drobinek, sama z siebie się błyszczy)
Polecam serdecznie.
Jak na razie to najlepszy balsam jaki do tej pory stosowałam. U mnie sprawdza się idealnie. I nie czuję potrzeby używania innych kosmetyków dla ciężarnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Sob 13 Wrz 2014, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię kosmetyki MAC[b] Chyba właśnie ich mam najwięcej w swojej kolekcji. Cienie z [b]Inglota są świetnej jakości. Na tą chwilę używam podkładu Make Up Forever i testuję go właśnie pod kątem ślubu.
Z tego co ostatnio czytałam to profesjonalne wizażystki polecają bardzo kosmetyki firmy Kryolan w tym korektory, podkłady, pudry i właśnie utrwalacz do makijażu w sprayu. Dziewczyna, która prawdopodobnie będzie robić mi makijaż używa właśnie tylko tych kosmetyków.

Miałyście kiedyś styczność z nimi??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 13 Wrz 2014, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupiłam na ślub utrwalacz Kryolana oczko Zobaczymy jak się sprawdzi oczko

Osobiście polecam peeling enzymatyczny w saszetkach z Lirene oczko I kosmetyki La roche oraz Iwostinu oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Finezja
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 42

PostWysłany: Sob 13 Wrz 2014, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marti1987, zgadza się, Kryolan ma bardzo dobre i wydajne kosmetyki, ale przy tym drogie smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 10 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group