Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobre kosmetyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 25 Sty 2013, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziemia egipska jest jedną z tych rzeczy, które pamiętam od młodzieńczych lat. Jej jakość trzyma cały czas wysoki poziom. Jednak podobnie jak Karolina, uważam, że jest trochę za droga. Aczkolwiek, za jakość trzeba płacić uśmiech
Ja polecam podkład Wake me Up. Jestem z niego bardzo zadowolona, jest wydajny, kupiłam go na przełomie października/listopada i choć używam go raczej codziennie zostało mi jeszcze 1/3 opakowania. Ładnie się rozprowadza nawet palcami.
Niestety, ostatnio zraziłam się do mojego ulubionego Lirene Matt. Mama kupiła, chciałam wypróbować. Brzydko się nakładał i na twarzy zrobił się lekko pomarańczowy. Nie wiem co się z nim stało Mad Po rozprowadzeniu go na dłoni razem z kremem było dużo lepiej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 25 Sty 2013, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
lauraire napisał:
Jeśli chodzi o takie bronzery czy róże w kulkach, to mam podobny z Oriflame, już chyba 2 lata i skończyć ich nie mogę, a jeśli chodzi o jakość to rewelacja. uśmiech
Z fluidów co jakiś czas próbuje coś nowego, ale tutaj moja cera jest bardzo kapryśna. Do tej pory spasował mi tylko Loreal (True Match) i Lancome (Teint Idole Silky Mat). Tylko matujące podkłady się u mnie sprawują, jeszcze pamiętam, raz miałam podkład z Vichy i też był ok, ale nie pamiętam nazwy.

Lancome nie robi Ci się pomarańczowy na twarzy ? Mi niestety tak, na początku żałowałam, bo ładnie matowi i długo się trzyma. Ale od kąd poplamiłam nim niechcąco nowiutką bluzkę i nie dało się tego niczym sprać to mąż mi kazał wyrzucić - żebym takiego syfu na twarz nie nakładała Shocked nie wiem co tam musi być,że tak przeżarło bluzkę Confused
A niby na opakowaniu,że jest mineralny wykrzyknik

Loreal true match - jak wyczaję w promocji to może do niego wrócę, chociaż słabo kryje, a czasem przydaje się lepsza tapeta.

ewelajn zszokowałaś mnie teraz! Shocked
Kurczę, jak dla mnie ten True Match jest najlepiej kryjącym fluidem, jak się nim wysmaruję to mam ryjek jak z reklamy język
Co do Lancomy, jeszcze bardziej mnie zszokowałaś, tak samo uwielbiam ją jak tego True Matcha, nie robi mi plam, może po 10 godzinach lekko zmienia kolor, ale nic z tego co pisałaś, ale teraz mnie wystraszyłaś!

Co do ceny tej ziemi egipskiej, sama w sobie nie wydaje mi się znowu taka wysoka, w momencie kiedy produkt jest dobry i starczy nawet na 2 lata. No to jakby to rozłożyć, to w sumie się opłaca. Z drugiej strony, ja np. mam kulki broznujące, które są rewelacyjne jeśli chodzi o jakość, a też starczają na okres około dwóch lat, a kosztują połowę, czyli 70 zł (czasem nawet ją w promocji po 50).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Pią 25 Sty 2013, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam podkłady Revlonu, używam od dłuższego czasu i się sprawdzają bardzo dobrze uśmiech
Do tego używam korektor pod oczy z Bell i z tej też firmy bazę pod cienie o taką http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=46758
I jeszcze do tego kulki rozświetlające z Avonu uśmiech
Cały czas poszukuję dobrego tuszu do rzęs...

Ostatnio jednak chyba od tuszu Rimmeil mam strasznie suchą skórę na powiece i nie mogę doprowadzić jej do porządku...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 25 Sty 2013, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Revlon Color Stay - bardzo dobrze kryje, dobrze się utrzymuje na skórze. Jedyny minus to opakowanie.

Jednak za długo nie da się na tym podkładzie jechać, bo to opakowanie wkurza język Ja teraz używam Revlonu na jakieś wyjścia, a na co dzień mam coś lżejszego. Skonczyłam właśnie Bourjois Healthy Mix - fajny, lekki, dobrze kryje i się trzyma (jednak dla skóry bez jakiś wielkich problemów).
Skończył się i kupiłam True Match (był na promocji w Rossmanie, ale teraz widziałam reklamę, że wszystkie podkłądy w Rossmanie są na promocji chyba).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią 25 Sty 2013, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio używam kremu BB Nivea. Jestem bardzo zadowolona. Świetnie się rozprowadza i jest delikatnie kryjący uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 25 Sty 2013, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magda87 napisał:

Do tego używam korektor pod oczy z Bell i z tej też firmy bazę pod cienie o taką http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=46758
I jeszcze do tego kulki rozświetlające z Avonu uśmiech
Cały czas poszukuję dobrego tuszu do rzęs...


Magdo, a ta baza pod cienie ma jakiś delikatny kolor? Bo szukam takiego kosmetyku, który zmatowi powiekę, nada jej delikatny brązowo-brzoskwiniowy odcień i nie będzie się rolował. Mam głęboko osadzone oczy i bardzo szybko marzą mi się dookoła uśmiech
I ja poszukuję dobrego tuszu do rzęs. Używałam tych grubych z Maibelina, potem Loreal, ale żaden nie był jakiś wow.
Co do kremów/podkładów BB, szczerze polecam. Najlepsze są te koreańskie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Pią 25 Sty 2013, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magdo, a ta baza pod cienie ma jakiś delikatny kolor? Bo szukam takiego kosmetyku, który zmatowi powiekę, nada jej delikatny brązowo-brzoskwiniowy odcień i nie będzie się rolował. Mam głęboko osadzone oczy i bardzo szybko marzą mi się dookoła uśmiech
I ja poszukuję dobrego tuszu do rzęs. Używałam tych grubych z Maibelina, potem Loreal, ale żaden nie był jakiś wow.
Co do kremów/podkładów BB, szczerze polecam. Najlepsze są te koreańskie.[/quote]

On ma kolor liliowy, jak go rozsmarujesz na powiecie to jest praktycznie niewidoczny i ładnie matowi powiekę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 25 Sty 2013, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monika1 napisał:
Ja ostatnio używam kremu BB Nivea. Jestem bardzo zadowolona. Świetnie się rozprowadza i jest delikatnie kryjący uśmiech
Ja teraz jak siedzę w domu to na co dzień nie uzywam podkładu tylko kremy BB.
Ten z Nivea jest fajny, ale z Garniera lepszy uśmiech lepiej się rozprowadza i śladów nie zostawia. Teraz będę wypróbowywać ten z Eveline.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 25 Sty 2013, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A te BB jak mają z kryciem niedoskonałości pytajnik
Oprócz jakichś drobnych zaskórniaków mam dużo czerwonych zapalnych kropek na twarzy, trochę zaczerwienionych miejsc, właściwie nie wiem jak to pokrywać, żeby nie wyszłoz tego 5 warstw. Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 25 Sty 2013, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę kryją, musiałabyś spróbować. Plus jest taki, że kosztują 15-20 zł i masz krem i podkład w 1. Ja używam kremu BB i trochę pudru w kamieniu i tak wychodzę do ludzi język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 9 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group