Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobre kosmetyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deborah
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 558

PostWysłany: Czw 18 Lut 2021, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makijaż ślubny to duże wyzwanie, ponieważ utrzymać musi się na twarzy kilkanaście godzin. Warto do jego wykonania użyć sprawdzonych kosmetyków dobrej jakości. Przede wszystkim polecam dobrze kryjące wszelkie niedoskonałości podkłady do twarzy, które nie tworzą efektu maski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirelka728
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lut 2021
Posty: 1

PostWysłany: Nie 28 Lut 2021, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od pewnego czasu korzystam z Hair Care Panda - świetne witaminy na włosy. Mam teraz ekstra fyzurę. Włosy stały się puszyste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fluuksa
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 149

PostWysłany: Sro 17 Mar 2021, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie zostawić link do tego sklepu z kosmetykami do makiajżu - https://pixiecosmetics.com/ Jeśli lubicie mineralne kosmetyki, to te na pewno Wam podpasują. Jeśli nie jesteście przekonani to dobrą opcją jest też zamówić próbki, jest to u nich możliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stonqa
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Mar 2021
Posty: 12

PostWysłany: Sob 20 Mar 2021, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na ten dzień jednak polecałabym zostawić to profesjonalnej wizażystce uśmiech


https://macherowskamakeup.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Relka
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Mar 2021
Posty: 2

PostWysłany: Nie 21 Mar 2021, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie jest wiele dobrych produktów na rynku, jednak zazwyczaj to cena jest wyznacznikiem bo nie stać mnie na znane marki. Od jakiegoś czasu korzystam głównie z produktów marki Avon i jestem zadowolona. Zawsze w czasie pandemii sobie sprawdzam katalog internetowy: https://info-avon.pl/katalogi/ , a następnie wybieram coś dla siebie i kontaktuje się z moją konsultantką. Po zakupie w paczce czeka już na mnie nowy katalog w wersji papierowej, więc mogę sobie przejrzeć nowości przy kawie .. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okeefe.lue
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 24 Mar 2021, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam zazwyczaj na minimalizm, najlepiej sprawdzają mi się kremy koloryzujące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doyle.stella
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Legnica

PostWysłany: Czw 25 Mar 2021, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdarza się, że kosmetyki tańsze są równie dobre, jednak cena idzie w parze z jakością i te z górnej półki najlepiej posłużą do makijażu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paznokciowe_Love
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2021
Posty: 5

PostWysłany: Sro 31 Mar 2021, 10:50    Temat postu: Indigo sklep online Odpowiedz z cytatem

Ja mogę Wam polecić Indigo sklep online, gdzie znalazłam świetne lakiery hybrydowe. Kiedyś myślałam, że Indigo to marka używana tylko w salonach kosmetycznych dopóki koleżanka nie pokazała mi swoich paznokci, które zrobiła sama w domu. Byłam przekonana, że chodzi do stylistki paznokci. Wyglądały świetnie. Jeśli szukacie dobrych lakierów to paznokci to polecam Wam Indigo, które kupuje na stronie By Kate Zett - mają tam największy wybór w dobrych cenach. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robertvincent
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Kwi 2021
Posty: 1
Skąd: GB

PostWysłany: Pią 2 Kwi 2021, 6:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

In this occasion basically people don't want to take any risks, but some people do make up by their own. But here sometimes needed photo editing to make the picture so perfect.
_________________
Supreme ĐĄasual Dating
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Faernoman498
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Mar 2021
Posty: 10

PostWysłany: Sro 14 Kwi 2021, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://luuz.pl/kategoria-produktu/kosmetyki-cbd/ Powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie po co nam są kosmetyki.

Osoby znajdujące się na tym forum, powiedzą: Hej, chcę być piękna, za pół roku najważniejszy dzień w moim życiu!

Jeżeli w pół roku chcemy być piękni potrzebujemy dobrych kosmetyków. Mamy do wyboru zabiegi upiększające lub naturalną "medycynę". Czytając liczne opracowania naukowe mogę powiedzieć, kosmetyki naturalne są potrzebne, zwłaszcza te pochodzenia kanabidanolu. Czy uważacie że kosmetyki te są bezpieczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 26 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group