Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobre kosmetyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2020, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu mam problem ze skórą. Często robi się sucha i pęka. Czasami jest to strasznie bolesne. Od kilku tygodni pracuje ciągle na słońcu i nie wiem, czy to nie pogorszy sprawy. Może możecie polecić jakiś dobry krem do skóry. Taki, który na tłuszczy moją skórę i zmniejszy ból? Z góry dziękuje za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polakowalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 39

PostWysłany: Sro 29 Kwi 2020, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłam na całą pielęgnację przed ślubem, żeby skóra się dobrze prezentowała. Mówię Ci, mezoterapia w Prime Medic działa cuda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Pią 8 Maj 2020, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu natrafiłam na ofertę deuclinic.pl i musze przyznac, że mają bardzo dobre ceny. Ich oferta zabiegów jest bardzo rozbudowana, a ceny wyjątkowo niskie jak za taką jakość. A Wy co sądzicie o ich ofercie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Sro 27 Maj 2020, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko też zależy kto czego oczekuje od kosmetyków. Ja cenię sobie ich skuteczność no i dobrze, żeby cena też nie była wysoka. Szukając kremu do rąk kierowałam się składem i skutecznością i tak trafiłam na produkt od dermofuture i rozjaśniający krem z jaskółczą śliną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Pią 29 Maj 2020, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie może coś na temat tej hurtowni kosmetyków https://dyskontkosmetyczny.pl/ ? Zastanawiam się nad skorzystaniem z ich oferty, bo z tego co widzę to mają oni całkiem atrakcyjne ceny. Warto się skusić? A może macie jakieś inne propozycje? Dajcie znać co wiecie na ten temat, będę bardzo wdzięczny za pomoc!
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Czw 4 Cze 2020, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto sprawdzić kosmetyki do makijażu od makeup revolution. Ja w swojej kolekcji mam już sporo produktów tej marki i śmiało dorównują o wiele droższym kosmetykom innych firm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 9 Cze 2020, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyków warto szukać w internecie. Drogerie internetowe mają naprawdę wiele do zaoferowania. Jedną z nich jest drogeria internetowa https://trena.pl/. Znajdziecie tam ogromny wybór kosmetyków do włosów i paznokci oraz do makijażu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 12 Cze 2020, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu używam tylko kosmetyków naturalnych i jestem bardzo z nich zadowolona. Ostatnio odkryłam markę Euthalia - znacie? Ich produkty można kupić tutaj: https://neonia.com.pl/sklep/euthalia/. Wypróbowałam mleczko do demakijażu, serum do twarzy i krem z kwasem hialuronowym i przyznam, że bardzo mi te produkty odpowiadają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Czw 18 Cze 2020, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja używam głównie naturalnych kosmetyków, ostatnio przekonałam się też do stosowania kremów z filtrem pod makijaż https://www.ekodrogeria.pl/blog/news/krem-z-filtrem-pod-makijaz a tu opinie są podzielone, bo jedni preferują mineralny krem z filtrem pod makijaż, a inni uważają, że lepszy ten z faktorem chemicznym .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pon 22 Cze 2020, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można spokojnie wszystko zamówić przez internet;) Jest dużo dobrych sklepów z naturalnymi kosmetykami. Tu na stronie https://www.dashofglam.pl/jaki-krem-pod-oczy-wybrac możecie takie zamówić, także i znajdziecie tu porady kosmetyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 23 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group