Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobre kosmetyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Wto 25 Cze 2019, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby znaleźć dobre kosmetyki w typowym dla dzisiejszego świata zasypaniu produktami trzeba najpierw znaleźć odpowiednie miejsce, gdzie przykładają się do tego, że sprzedawany towar będzie odpowiedniej jakości uśmiech. Mam doświadczenia z masą różnych sklepów z kosmetykami, zarówno stacjonarnymi i internetowymi i przyznam szczerze, że są one różne – czasami bardzo mnie zawodziły, czasami zachwycały. Do tej drugiej grupy zdecydowanie zalicza się sklep internetowy, z którego aktualnie korzystam bodaj najwięcej, a jest to oczywiście eZebra znajdująca się pod tym adresem: https://www.ezebra.pl/ . Mają naprawdę świetne ceny oraz jakość obsługi klienta, ale przyciąga mnie zawsze przede wszystkim dostępny u nich asortyment produktów – mogę znaleźć tam praktycznie wszystkie marki, na których mi zależy i których korzystam w swojej codziennej pielęgnacji uśmiech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sro 26 Cze 2019, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marka Nanili dysponuje fajnymi profesjonalnymi kosmetykami do pielęgnacji twarzy. Pierwszy raz miałam z nimi styczność w salonie kosmetycznym, teraz używam ich do codziennej pielęgnacji - moja mieszana cera bardzo się z nimi polubiła uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenap
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2019
Posty: 23

PostWysłany: Wto 2 Lip 2019, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim faworytem (może niekoniecznie na takie upały, ale spośród wszystkich nowych kosmetyków, jakich używałam przez ostatnich kilka miesięcy) jest krem rozgrzewający. U mnie akurat najlepiej sprawdził się ten krem https://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/krem-rozgrzewajacy-zimowa-pielegnacja/ - był delikatny, nie podrażniał skóry, nie powodował uczucia pieczenia czy takiego palącego rozgrzewania. A że od zawsze mam chłodne stopy, to uczucie takiego minimalnego ciepła było bardzo przyjemne. No i w końcu skóra na moich stopach też została nawilżona, bo niestety do tej pory była twarda i sucha, ale z jakiegoś powodu udawałam, że nie widzę takich problemów. Dzięki temu teraz wiosna i latem też stosuję różne kremy i kąpiele i mam wrażenie, że moje stopy ogólnie są w nieco lepszej kondycji niż jakiś czas temu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Pią 5 Lip 2019, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra poleciła mi ostatnio zabiegi fizjoterapeutyczne łódź i jestem bardzo zadowolona. Skorzystałam z oferty ich masaży oraz innych zabiegów i czuje się świetnie. Mają bardzo rozbudowaną ofertę, a ceny sa bardzo przystepne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajtek102
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 51

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mocno polecam produkty ze strony - rzęsy. Możecie tam znaleźć ciekawe oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinajaros
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2018
Posty: 17

PostWysłany: Sro 10 Lip 2019, 8:05    Temat postu: tusze do rzęs Odpowiedz z cytatem

Na co dzień nie robię pełnego makijażu, tylko maluję oczy. Dlatego zawsze zależy mi, aby tusz był dobrej jakości i sprawiał, żeby moje rzęsy były długie i gęste. Szeroki wybór tuszy do rzęs znajduje się na stronie: https://tagomago.pl/collections/makijaz-oczy-maskary i za każdym razem jak robię zamówienie to wybieram inny, bo lubię testować nowe produkty Very Happy Jeszcze się zastanawiam czy warto zamówić jakąś odżywkę do rzęs. Polecicie jakąś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nyrey
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lip 2019
Posty: 31

PostWysłany: Sro 24 Lip 2019, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wypielęgnowana cera jest najlepszą baza pod makijaż, bez niej nie ważne jak drogie kosmetyki kolorowe, będą wyglądać nieświeżo. Ja zawsze miałam z tym problem, bo mam atopową skóre i wszystko ją podrażniało, a na podrażnienie o makijażu można zapomniec. Jakimś cudem trafiłam na kosmetyki Atopis i już nie eksperymentuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rezerw4
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 25 Lip 2019, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam akurat lubię eksperymentować, bo tego wymaga mój zawód kosmetyczki. Muszę być wszechstronna, bo inaczej nie osiągnę nic w tym biznesie. Z drugiej strony to szukam dalej różnych produktów i chciałabym się dowiedzieć, co możecie mi powiedzieć o tym sklepie https://profryzjer.pl/ ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinana
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 6
Skąd: Zakopane

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze mam w torebce krem do rąk, ponieważ w mojej pracy często mam do czynienia z detergentami i chemią gospodarczą, która działa drażniąco na skórę dłoni. Ostatnio trafiłam na krem konopny do rąk, który jest jednym z lepszych jakie do tej pory używałam. To ten krem https://medicalhemp.pl/produkt/krem-ochronny-do-rak/, który ma w składzie oleje z konopi i słodkich migdałów nawilżające i regenerujące naskórek. W składzie kremu znajduje się także szereg innych składników zmiękczających i wygładzających skórę, dzięki czemu, po całym dniu pracy moje dłonie są nadal gładkie i miłe w dotyku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nielatający
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 19
Skąd: Łomża

PostWysłany: Sro 7 Sie 2019, 13:19    Temat postu: olejek do skóry Odpowiedz z cytatem

A korzystaliście kiedykolwiek z olejka nawilżającego do skóry, który opisany jest na ten stronie: https://ambasadazdrowia.com.pl/magniskin/. Podobno to bardzo dobry olejek nawilżający, jak i też pielęgnujący skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 19 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group