Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Warto posiadać rzadkie auto

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EJohnson72
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lis 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią 5 Lis 2021, 9:32    Temat postu: Warto posiadać rzadkie auto Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim. Chciałem się podzielić szczęściem którego nie byłem świadomy.
Mam starsze autko, które może nie być już tak zapamiętany jako taksówka, ale teraz jako coraz rzadszy klasyk. Mówię o W210, pierwszym okularniku. Tak rzadko używam tego auta i jest w nienagannym stanie, że wykorzystam go do ślubu!
Może popytajcie ludzi których znacie ze starszymi, rzadszymi autami czy Wam nie pożyczą na tę uroczystość swojego auta. Dzięki temu zaoszczędzicie sporo kasy, a auto będzie również ozdobą uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Wto 16 Lis 2021, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomogą w prowadzeniu firmy udostępniając profesjonalne biura do pracy, w któych czujesz się swobodnie i przygotowany do trudnych wyzwań. Udzielają wsparcia prawnego,księgowego,sekretarskiego i administracyjnego. Mają korzystne ceny i są zlokalizowaniu w centrum Warszawy Optioffice biura serwisowane https://optioffice.pl/biura-serwisowane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawełW
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 362

PostWysłany: Sro 9 Lut 2022, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy Ci na czasie, nie chcesz go marnować na długie i nerwowe załątwianie spraw w urzędach, skontaktuj się z Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odon63311
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lut 2022
Posty: 5

PostWysłany: Czw 10 Lut 2022, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz rzadkie auto to gorzej dostać do niego części.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Emma1976
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro 16 Lut 2022, 14:32    Temat postu: Auto Odpowiedz z cytatem

To prawda, że posiadając rzadkie auto trudniej jest dostać części. Nie zmienia to jednak faktu, że oryginalność jest w cenie i warto się wyróżnić jeśli można. Nie wiem jak Wy, ale chciałbym mieć coś innego niż Skody czy Volkswageny które widać prawie wszędzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dungel
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2022
Posty: 3

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2022, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dlatego właśnie auta z anglii nadal są super popularne, a wśród nich również angielskie taksówki Very Happy Mieć taką i na 100% szybko się zapełni grafik z terminami wynajmu Very Happy
_________________
Samochody z Anglii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ZuzannaKonieczna
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Sie 2022
Posty: 10

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2022, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże co za spam, czy to ktoś moderuje? Gość o aucie pisze a tam zaraz jakieś spółki pod spodem?
_________________
Tu czasem piszę https://kosmetykiperfumy24.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
talon.pagac
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2022, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem każde auto powinno przede wszystkim być funkcjonalne oraz zapewniać bezpieczną jazdę. Niedawno zmieniłam mój stary samochód na nowy marki peugeot i jestem bardzo zadowolona.
_________________
salon peugeot
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group