Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Spacer
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marlena1023
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 39
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sro 23 Cze 2010, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O nie!! Żadnych spacerków bo źle mi się kojarzą a poza tym nie chce być usmolona po drodze i do kościoła wpadać z szarą kiecką u spodu. Ja mam bardzo bliziutko, al wolę zaoszczędzić stania sąsiadów przy oknie i procesji jak w Boże Ciało.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marlena1023 napisał:
O nie!! Żadnych spacerków bo źle mi się kojarzą a poza tym nie chce być usmolona po drodze i do kościoła wpadać z szarą kiecką u spodu. Ja mam bardzo bliziutko, al wolę zaoszczędzić stania sąsiadów przy oknie i procesji jak w Boże Ciało.


Podpisuję się obiema rękami uśmiech
Na pewno wygląda to ślicznie, ale nie chciałabym się ubrudzić. My pojedziemy albo samochodem albo bryczką uśmiech W sumie bardziej nam się podoba pomysł 2 i tak chyba będzie, bo w sumie w okolicy jest możliwość wypożyczenia uśmiech Poza tym w tym dniu chcę się czuć jak księżniczka, a bryczka spotęguje doznania, hah Very Happy Twisted Evil Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vestido
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 74
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne rozwiązanie, jak ktoś ma blisko, to czemu nie?
Tylko obawiałabym się o to, czy mi się suknia nie wybrudzi :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 30 Lis 2011, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam 10minut spacerkiem do kościoła, ale znając moją pierdołowatość, 10 razy się przewróce po drodze w obcasach, więc- nie, dziękuję...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniusia
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 1430
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 30 Lis 2011, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Ja mam 10minut spacerkiem do kościoła, ale znając moją pierdołowatość, 10 razy się przewróce po drodze w obcasach, więc- nie, dziękuję...


Karolina1984 poprawiłaś mi humor uśmiech wyobraziłam sobie przewracającą się Pannę Młodą uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Gru 2011
Posty: 45
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 8 Gru 2011, 21:17    Temat postu: Re: Spacer Odpowiedz z cytatem

Sol napisał:
A ja myślałam o spacerze najpierw do kościoła z domu to jest jakieś 5-8min. A potem z kościoła na salę to jakieś 15min. Tylko oczywiście przy ładnej pogodzie. Coś innego, nowego. Co o tym myślicie?


Wow, ale fajny pomysł. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam ani nie widziałam uśmiech Mi się to bardzo podoba i gdybym miała też niewielkie odległości to bym też tak zrobiła uśmiech Niestety musiałam jechac dość daleko.
_________________
www.weddcards.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 8 Gru 2011, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może i fajnie, ale co z ludźmi w wieku 70+, co z ludźmi którzy przyszli z małymi dziećmi....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 8 Gru 2011, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nikt nie każe iść wszystkim uśmiech Przecież to nie pielgrzymka, można podjechać. Gdybym miała blisko do kościoła czy na salę też bym chciała iść pieszo. Daleko niby nie mam, ale 3 km z buta mi się nie uśmiecha język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 8 Gru 2011, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie większość gości zostawiało samochód pod domem i do USC szło na piechotę, a potem też na piechotę do restauracji.. Inni zostawili zaparkowane przed samym ślubem i szli tylko do restauracji. Jak niewielka odległość, to nie ma sensu jechać tylko byle jechać. My jechaliśmy, bo potem i tak samochodem świadkowie jechali odwieźć po obiedzie prezenty.. Inaczej zostałby od razu pod hotelem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Nie 25 Gru 2011, 5:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się nie zdecydowała na spacer.Po pierwsze,w obawie o zabrudzenie swojej kreacji lol Po drugie,u mnie będzie skromnie i dyskretnie więc nie chcę ze ślubu robić pochodu l 1-o majowego. Shocked lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group