Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nart zjazdowe
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sro 28 Gru 2022, 22:02    Temat postu: Nart zjazdowe Odpowiedz z cytatem

Cześć!
W nadchodzące ferie po raz pierwszy wybieramy się na narty i zastanawiam się jakie narty zjazdowe kupić dla siebie i dla dzieciaków. W ogóle nie mam pojęcia czym kierować się przy wyborze nart, bowiem nigdy nie kupowałam takiego sprzętu. Nie ukrywam, że chciałabym kupić coś w przystępnej cenie i najlepiej przez neta, bo jednak w sklepach internetowych można kupić takie rzeczy sporo taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Czw 29 Gru 2022, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No można kupić w necie, ja kupowałam przez Ceneo. Tylko zanim kupisz to poczytaj dobrze jak dopasować długość nart do wzrostu, żeby się nie okazało, że Wam nie pasują. Albo też możesz skontaktować się ze sklepem to ci doradzą jakie wybrać. Moim zdaniem to dobra opcja bo takie sklepy ze sprzętem narciarskim się specjalizują w sprzedaży tego typu rzeczy i naprawdę potrafia dobrze doradzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Sob 31 Gru 2022, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nigdy nie kupowałaś a chcesz kupić w sklepie internetowym to napisz do sklepu, żeby pomogli ci dobrać narty. Poza tym jak sama źle dobierzesz narty i będziecie się męczyć zamiast mieć frajdę ze zjeżdżania to się tylko zniechęcicie. Ceneo jest ok- tam znajdziesz narty i inne akcesoria narciarskie w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zyta12
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Cze 2020
Posty: 130

PostWysłany: Czw 12 Sty 2023, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepiej podpytać bezpośrednio w sklepie z takim asortymentem. Wiem, że tu https://dobrenarty.pl/ możesz liczyć na takie profesjonalne wsparcie. Mają duży wybór modeli, różnych marek i o różnym przeznaczeniu. Podpowiedzą optymalne rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pią 13 Sty 2023, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogoda na razie nie dopisuje, ale zapewne w końcu się coś zmieni. Dobrze by było, zaczynają się ferie, dzieciaki wraz z rodzicami mogliby się wyszaleć. Pamiętajcie, tylko by wykupić ubezpieczenie https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-turystyczne/ubezpieczenie-itravel-na-narty-i-snowboard.htm turystyczne ITravel na narty i snowboard.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klarysynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 89

PostWysłany: Sro 18 Sty 2023, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujecie jeździć na nartach lub desce, to koniecznie zadbajcie o odpowiednie gogle. W sklepie online Born On Board - https://www.bornonboard.com/pl/ - mają świetną ofertę. Gogle najwyższej jakości, świetnie zaprojektowane, jakościowo rewelacyjne. Duży plus dla firmy także za fajne dodatkowe bonusy dla klienta, jak chociażby ubezpieczenie od kradzieży czy zgubienia gogli w cenie gogli "one Family".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 27 Lut 2023, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też kupiłam nowe narty, ale nie mam zielonego pojęcia jak je przewieźć w góry, ponieważ nie mieszczą mi się do wozu. Słyszałam o firmie Wypożyczalnia boxów oraz wynajmie specjalnych uchwytow na samochód. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fluuksa
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 149

PostWysłany: Pon 20 Mar 2023, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawiacie się, gdzie można wybrać się na narty teraz w marcu to może ten poradnik Wam to przybliży - https://www.naszraciborz.pl/site/art/7-strony-partnerskie/56-sponsorowane/101912-gdzie-jechac-na-narty-w-marcu- . Sporty zimowe to super sprawa i można jedynie ubolewać, że u nas trwa tak krótko. Trzeba zatem czerpać z zimy pełnymi garściami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Sro 22 Mar 2023, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dobierzesz już narty to przyda się odpowiedni strój jak kombinezon, kurtka i spodnie a te masz w ofercie tego butiku https://sportowybutik.pl/collections/sportalm Są to same znane marki w dobrej cenie. Na pewno dzięki nim jazda to będzie czysta przyjemność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3608

PostWysłany: Pią 21 Kwi 2023, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalistyczny wysokiej klasy sprzęt do uprawiania turystyki górskiej, trekkingowej, rowerowej a także do użytku codziennego znajdziecie w https://www.mountainexplorers.pl/. Ich oferta jest bardzo rozbudowana co pozwala na znalezienie idealnej opcji dla siebie. W razie wątpliwości pracująca tam fachowa kadra pomoże Wam i odpowie na wszelkie pytania. Asortyment jaki oferują posiada wysoką jakość i bardzo konkurencyjną cenę. Polecam szczerze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group