Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pedicure

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pią 2 Gru 2022, 12:55    Temat postu: Pedicure Odpowiedz z cytatem

Gładkie pięty - jak o nie zadbać? Zimą mam naprawdę spory problem i nie wiem, jak sobie radzić z suchymi piętami. Może macie jakieś sprawdzone kosmetyki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sob 3 Gru 2022, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żona jest totalnie zadowolona z tego produktu i wiem, że niezmiennie od jakiegoś czasu cały czas, regularnie go używa. Koniecznie sprawdźcie sobie co i jak, bo odpowiednie złuszczenie, jak i nawilżenie to ważna kwestia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Pon 12 Gru 2022, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam sprawdzony krem do stóp , smaruje codziennie i mam gładkie, delikatne pięty. Nie mam zadnych kłopotów z suchą skórą czy pękaniem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 98

PostWysłany: Sro 21 Gru 2022, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja wlasnie szukam czegoś, czym mogłabym smarować stopy, ale tyle tego jest, że nie wiadomo na co sie zdecydowac...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Sro 28 Gru 2022, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ten kremik kojarzysz? https://www.notino.pl/gehwol/med-krem-intensywnie-zmikczajcy-do-zrogowacialej-skory/ ja juz zamowilam drugie opakowanie, naprawde fajnie sie sprawdza, warto zamowic i przetestowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 98

PostWysłany: Sro 28 Gru 2022, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kojarze, ale jak polecasz to na pewno zakupie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Wto 31 Paź 2023, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pielęgnacja stóp jest ważną częścią ogólnego stanu zdrowia. Wizyta u profesjonalnego podologa jest niezbędna do zdiagnozowania i leczenia wszelkich problemów związanych ze stopami. Wiarygodnego dostawcę narzędzi podologicznych i kosmetycznych można znaleźć na stronie https://sklep.ileopard.pl/. Oferują oni szeroką gamę sprawdzonych, profesjonalnych produktów podologicznych w korzystnych cenach. Bez wątpienia warto zwrócić uwagę na ten sklep, jeśli szukasz niezawodnych i godnych zaufania artykułów do pielęgnacji stóp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 392

PostWysłany: Sro 21 Lut 2024, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając profesjonalnego salonu kosmetycznego w którym będziecie mogły zrobić pedicure hybrydowy to jak najbardziej warto mieć na uawdze Amaryllis Clinic to miejscu, gdzie piękno spotyka się z relaksem. Zabieg wykonywany jest przez doświadczonych specjalistów, którzy dbają o każdy detal, zapewniając długotrwały efekt i pełne zadowolenie. Jeśli chcesz zgłębić temat i poznać dokładną ofertę to warto zajrzeć na http://amaryllisclinic.pl/cennik/pedicure-hybrydowy-lodz/ tym bardziej jeśli w tym zakresie szukacie pomocy w Łodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lisolub676
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2024
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 21 Lut 2024, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nic za bardzo nie pomaga, najlepiej udać się w tej kwestii do fachowego podologa uśmiech
_________________
zobacz lampy metalowe w dobrej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group