Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zmiana pracy - ogłoszenia
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 661

PostWysłany: Pią 25 Lis 2022, 18:37    Temat postu: Zmiana pracy - ogłoszenia Odpowiedz z cytatem

Są duże możliwości wyjazdu do pracy za granicę zarówno na stałe, jak i na przykład sezonowo. Zawsze warto mieć na uwadze swoje oczekiwania i możliwości, dlatego jak chcesz poświecić więcej uwagi na poszukiwania to na pewno warto będzie sprawdzić portal FachPraca https://fachpraca.pl/oferty-pracy-za-granica/l/finlandia/ na których sprawdzisz także możliwości pracy na przykład Finlandii i to nawet bez znajomości języka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adrien.cartwright
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob 26 Lis 2022, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gdy chciałam zmienić pracę to przede wszystkim zaglądałam na wszystkie możliwe portale informacyjne, które zajmowały się wiadomościami z mojej okolicy! Pracę znalazłam, dzięki Wiadomości Bydgoszcz - https://bydgoszcz-wiadomosci.pl/. Na ich stronie oprócz wiadomości z Bydgoszczy i jej okolicy można znaleźć zakładkę "praca". Często są tam bardzo ciekawe i opłacalne oferty! Niekoniecznie pracy za granicą, tylko u nas na miejscu Very Happy . Polecam, jeśli ktoś poszukuje pracy w Bydgoszczy lub okolicy albo chce poczytać lokalne wiadomości!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yezo
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lis 2022
Posty: 3

PostWysłany: Nie 27 Lis 2022, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest pełno portali z ogłoszeniami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pwolf
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2022
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 8 Gru 2022, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wraz z szybkim rozwojem nowych technologii, branża IT także przechodzi spore zmiany. Wiele firm decyduje się na przejście niemalże w 100% na pracę zdalną – to daje zupełnie nowe możliwości współpracy. Co ciekawe, sami specjaliści i firmy z IT przyczyniają się także do wdrażania innowacyjnych technik w wielu innych branżach.
_________________
Nowe technologie – w jakich branżach zmiany są najbardziej widoczne i dlaczego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
v33kkk
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 139

PostWysłany: Sob 10 Gru 2022, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej sprawdzić ogłoszenia na portalach rekrutacyjnych. Czasem można znaleźć w sieci artkuły na temat danych zawodów z podanymi widełkami wynagrodzeń. Często np. na stronach ogólnotematycznych https://facet365.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Sob 11 Lut 2023, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście gdy mamy taką możliwość to jak najbardziej jest to wskazane i fajnie jest również wiedzieć jak znaleźć tą naszą wymarzoną pracę. Myślę, że na pewno skontaktowanie się z agencją zatrudnienia https://leasingteam.pl/ w takiej sytuacji będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jatan
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2023
Posty: 4

PostWysłany: Sro 15 Lut 2023, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem warto coś zmienić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tammy
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2023
Posty: 4

PostWysłany: Sro 15 Lut 2023, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na facebooku jest sporo grup z ogłoszeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Nie 19 Lut 2023, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne, by sięgać po taką pracę, w której realnie czujecie się dobrze. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że o wiele skuteczniej poradzicie sobie z codziennymi zajęciami. Na stronie https://fachpraca.pl/oferty-pracy/q/spawacz/ widziałem sporo ofert pracy dla spawaczy. Myślicie, że warto rozwijać się w tym kierunku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iyost
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 1
Skąd: Vrbátky

PostWysłany: Wto 21 Mar 2023, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poszukując pracy również przeglądałam wiele stron z ogłoszeniami. Poza tym na niektórych tego typu stronach jest również zakładka "poszukuję pracy", gdzie można się samemu ogłosić. Może to byłoby rozwiązanie dla ciebie.
_________________
ogłoszenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group