Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Na ten jeden dzien.. wybielnie zębów?...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pon 2 Lis 2015, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja właśnie zastanawiam nad paskami, ale muszę jednego zęba naprawić chyba. A jakie paski polecasz Tynka?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 2 Lis 2015, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam Crest Supreme są dostępne na allegro, aczkolwiek to są ostre specyfiki i trzeba uważać tak jak pisałam na chwile obecną tak mnie bolą zęby jak je zakładam że musiałam zrezygnować
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 3 Lis 2015, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to właśnie o nich też słyszałam dużo dobrego. Muszę spróbować.
A jest jakiś przedział czasowy po jakim można je użyć drugi raz? Nie wiem w sumie kiedy je zakupić, żeby efekt na ślub był ok:D
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 3 Lis 2015, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałam nic o przedziałach czasowych ja używałam je średnio 2 razy w tygodniu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefania
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 34

PostWysłany: Pon 23 Lis 2015, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie oczywiście, że warto wybielić zęby i nie tylko aby dobrze się czuć w tym wielkim dniu. Sama też miałam kłopoty z zębami u mnie w rodzinie, nie wiem czy to genetyczne ale każdy ma słabe zęby i ukruszyła mi się dwójka, tak się stresowałam przed ślubem, że to jakaś masakra. Aż w końcu udałam się do kliniki New Dent Clinic i zrobiłam tego zęba, bardzo profesjonalne podejście do każdego pacjenta mają oraz niskie ceny w porównaniu z innymi gabinetami, sami możecie zobaczyć ich cennik http://www.newdentclinic.pl/cennik
Ja uważam, że na zębach nie ma co oszczędzać bo od zdrowego uzębienia wiele zależy, nie tylko sam komfort i estetyka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sundiamore
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 139

PostWysłany: Pon 30 Lis 2015, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny tak mała uwaga: wybielając zęby na szybki,na ten jeden dzień,możemy im bardziej zaszkodzić niż faktycznie uzyskać efekt,możemy zniszczyć i osłabić ich szkliwo,szczególnie używając pasków. Warto przemyśleć tą kwestie.
_________________
http://sklep.sundiamore.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_a
Gość





PostWysłany: Sro 9 Gru 2015, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo wybielanie praktycznie trwa przynajmniej te 2 tygodnie tak wiec również jestem zdania,że nie ma sensu tego odkładać na potem. Można sobie zrobić krzywdę szczególnie jeśli mamy delikatne zęby, skłonne do nadwrażliwości.
Ze swojej strony polecam ten system nakładkowy
http://www.dentway.pl/zele-wybielajace-zeby/8-zel-wybielajacy-zeby-instant-white.html

Jest to dokładnie ten sam zel, który stosuje się w gabinetach stomatologicznych. Poleciła mi to koleżanka, która pracuje jako stomatolog. Efekt bardzo dobry.
Powrót do góry
beciaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sty 2016
Posty: 2

PostWysłany: Pią 15 Sty 2016, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też polecam paski! na przestrzeni kilku lat stosowałam 2/3 razy, efekt w sumie utrzymuje się do dziś uśmiech ostatnio kupiłam jakieś najprostsze na allegro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorczi
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Wrz 2015
Posty: 48
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 17 Sty 2016, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paski ok, ale nie polecam kupować jakiś specyfików na allegro zaraz przed ślubem, bo później można skończyć z podrażnionym szkliwem na weselu. Ja też się zastanawiam nad wybielaniem, ale u dentysty, też żelami ale z indywidualnie dobranymi nakładkami. W końcu ta suknia taka biała, a zęby... lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Sob 6 Sie 2016, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy nie lepiej udać się do specjalisty, który zna się na rzeczy ? Jeżeli chcesz to mogę polecić Ci studio wybielania zębów "Piękny Uśmiech" w Poznaniu - są świetne efekty po wybielaniu zębów. Gdybyś potrzebowała to zostawiam tutaj telefon 509 180 160 oraz stronę http://www.piekny-usmiech.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 22 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group