Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Na ten jeden dzien.. wybielnie zębów?...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 14 Maj 2015, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się jednak zapisałam na 2 czerwca na wybielanie akceleratorem halogenowym... jestem ciekawa efektów
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Pią 15 Maj 2015, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie daj znać jakie będą efekty Wink Też cały czas się zastanawiam i sama nie wiem Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 15 Maj 2015, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytałam różne opinie w zależności od salonu oczywiście od razu się pochwalę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 6 Cze 2015, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na tym wybielaniu 100zł efekt jest ja co prawda miałam białe zęby ale i tak mi rozjaśniło z tym że w ten sam dzień strasznie cierpiałam z bólu... teraz do ślubu się muszę pilnować żadnej kawy, cocacoli żeby się nie przebarwiły
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pon 8 Cze 2015, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze że jesteś zadowolona uśmiech Ja do ślubu nie wybielałam bo mam wrażliwe zęby ale miałam ściągany kamień i piaskowanie, efekt też był bardzo zadowalający.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meduzaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lip 2015
Posty: 2

PostWysłany: Czw 30 Lip 2015, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się na wybielanie za pomoca lampy w Neo Dentica. Musze przyznac, ze efekt bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl. Ząbki prezentowaly się naprawde swietnie, zdecydowanie się opłacalo Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antoninak
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 14

PostWysłany: Sro 12 Sie 2015, 14:53    Temat postu: dentysta Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście trwałe efekty będą widoczne po 2-3 wizytach, ale już za pierwszym razem będziesz widziała efekty. Według mnie wybielanie zębów jest bardzo dobrym pomysłem, ale trzeba się umiejętnie do tego zabrać. Dentysta musi być dobry. Jeśli jesteś z Karkowa, to mogę ci polecić taki gabinet: http://stomatologiaswiatkowska.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marina_kruk
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią 11 Wrz 2015, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zamiast wybielania zębów polecam parę tygodni wcześniej każdego ranka po 15-20 minut płukać usta olejem kokosowym, nie tylko oczyścisz się z toksyn i będziesz się czuć o niebo lepiej, ale i wybielisz zęby uśmiech próbowałam, działa, co zauważyli bliscy i zaczęli komplementować. Przy okazji to niedrogie i bezpieczne uśmiech
_________________
Taka to ja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doriss12
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 50
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob 31 Paź 2015, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a czy wybielanie zębów poprzez ten system Biała Perła przynosi jakieś efekty i wystarczy na wesele?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 31 Paź 2015, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doriss12 napisał:
Dziewczyny, a czy wybielanie zębów poprzez ten system Biała Perła przynosi jakieś efekty i wystarczy na wesele?


To zależy jakie masz teraz zęby. Ja z białej perły używam płyn do płukania ust i pastę i jestem zadowolona ale to bardziej na podtrzymanie.
Nawet wybielanie w gabinecie stomatologicznym nie da Ci gwarancji że twoje zęby będą śnieżno białe ponieważ wszystko zależy od człowieka.
U mnie była widoczna różnica na co dzień używałam również pasków wybielających też bardzo dobre efekty ale teraz nie mogę bo moje zęby są strasznie wrażliwe.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 21 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group