Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Na ten jeden dzien.. wybielnie zębów?...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią 30 Sty 2009, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zakupiłam na ślub mojego brata(byłam świadkiem) paski wybielające. Byłam z nich b.zadowolona, koszt takiej kuracji to ok.70 zł a efekty widać już po kilku użyciach, także polecam!wykrzyknik Ja je kupowałam na Allegro, nazywają się CREST, najsilniejsze są supreme(mają najwyższe stęż.środka wybielającego) Very Happy Ps. fajnie, że możemy sobie doradzić, nawet w takich banalnych sprawach, jak wybielanie zębów Wink Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 30 Sty 2009, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, fakt to jest mile ze mozna naprawde wszytskim sie podzielic. zwlaszcza ze dzieki forum usiadamiam sobie jak wiele spraw do zalatwienia jeszcze przede mna Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 30 Sty 2009, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odradzam wybielanie zębów, raz poszłam przed ślubem koleżanki. Wizyta jest dosyć nieprzyjemna, a potem prawie 2 tygodnie miałam takie nadwrażliwe zęby, że nic nie mogłam jeść. całe wesele byłam na pyralginie i wcale się nie bawiłam. Już chyba nigdy się nie zdecyduję, chyba, że wymyślą inną metodę.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob 31 Sty 2009, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego te paski są mniej drażniące, można sobie "dawkować" wybielanie a efekt jest widoczny Very Happy Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kachensss
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: zach-pom/ UK

PostWysłany: Sob 31 Sty 2009, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natalia, a tobie już po 1 razie była widac efekty? daj znać, jak zużyjesz całą tubkę uśmiech w ogole sobie pomysłałam, ze przed slubem będę szła do dentysty, więc zrobię szczegółowy wywiad co i jak uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 31 Sty 2009, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kachensss, wiesz moze to tylko moja wyobraznia, ale wydaje mi sie ze juz sa jasniejsze. W sumie nie mialam az tak bardzo zoltych zebow, ale efekt zauwazyłam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Nie 1 Lut 2009, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odradzam wybielanie zębów, z dwóch względów, po pierwsze zabieg ten znacznie osłabia zęby i ściera szkliwo, po drugie powoduje zwiększenie nadwrażliwości zębów, na ciepłe, zimne i słodkie posiłki.
Znam wiele osób, które po wybielaniu zębów cierpią na takie dolegliwości i wierzcie mi, wcale nie należy to do przyjemności. Piękne i białe ząbki na jakiś czas,a takie dolegliwości na dużo dłużej...myślę, że regularna higiena jamy ustnej załatwi sprawę, też można czuć się pewnie, no chyba że ktoś pali, albo nadużywa kawy oczko
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Nie 1 Lut 2009, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to już mam strasznie nadwrażliwe zęby,więc widze że wybielanie u mnie całkiem odpada.Ale myśle tak jak ladyinredże regularna higiena, jakies pasty wybielające,i powinno być nie źle.
Angel a po tym wybielaniu efekt długo się trzymał?Czy często trzeba taki zabieg powtarzać?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 1 Lut 2009, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dotti1984 napisał:
Ja to już mam strasznie nadwrażliwe zęby,więc widze że wybielanie u mnie całkiem odpada.Ale myśle tak jak ladyinredże regularna higiena, jakies pasty wybielające,i powinno być nie źle.
Angel a po tym wybielaniu efekt długo się trzymał?Czy często trzeba taki zabieg powtarzać?


U mnie bardzo długo ponieważ nie piję kawy i nie palę , ale totalnie moim zdaniem nie było to warte tego cierpienia:(
Z tym powtarzaniem to zależy jaki tryb życia prowadzisz i czy pijesz lub jesz rzeczy, które przyciemniają szkliwo (kawa, herbata, papierosy itp) Po zabiegu nie zaleca się tych rzeczy ponieważ szkliwo jest trochę porowate i łatwiej się barwi.
ja już nigdy nie zrobię jak nie wymyślą innej metody.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Nie 1 Lut 2009, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam paski Blendamed, dostępne w aptece lub na Allegro.
Co do wybielania zębów u dentysty, to tez miałam taki pomysł. Zawsze wydawało mi się, że mam brzydki kolor zębów. Poszłam zatem do mojej dentystki, która....wybiła mi to z głowy. Pokazała mi szablon odcieni zębów i mój był drugi, czyli okazało się, że mam naturalny kolor uzębienia. Poza tym, wybielanie bardzo niszczy szkliwo. No i oczywiście nie jest tanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Następny
Strona 2 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group