Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaproszenia imienne/ kiedy wręczać?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pią 23 Sty 2009, 12:01    Temat postu: Zaproszenia imienne/ kiedy wręczać? Odpowiedz z cytatem

Sluchajcie, czy możliwe jest wydrukowanie imion i nazwisk na zaproszeniach? Nie chciałabym aby byly takie- z tekstem i wolnym miejscem na ręczne wpisanie imion. Chciałabym aby i to było wydrukowane odpowiednią czcionką.

Kolejne pytanie- dla osob zaproszonych na przyjęcie jest to ZAPROSZENIE, a dla osób zaproszonych tylko do kościoła? Tych drugich sie tylko zawiadamia czy też zaprasza?

No i ostatnie- na ile przed ślubem należy wręczać zaproszenia?
Mieszkam w Warszawie, rodzinę mam we Wrocławiu, nie wiem kiedy ja to zrobię... Nie mam urlopu!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 23 Sty 2009, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, jest możliwe wydrukowanie imion i nazwisk, podejrzewam ,ze prawie zawsze tak jest uśmiech

tym, których chcesz zaprosić do kościoła na sam ślub wysyłasz zwykłe zaproszenie, natomiast do zaproszeń dla osób, które zapraszasz i na ślub, i na wesele dołącza się karnecik z adresem miejsca, gdzie wyprawiacie przyjęcie. ot, cała różnica.

sądzę, że najlepiej zapraszać na 3 miesiące przed planowaną datą uśmiech jeśli to ktoś zzafranicy to być moze jeszcze wcześniej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Pią 23 Sty 2009, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez mysle ze 3 miesiace to wystarczajacy termin. a najpozniej do miesiace przed slubem, zeby otrzymac potwierdzenia kto bedzie a kogo nie uśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pią 23 Sty 2009, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o gości na wesele to rzeczywiście zwykle są to karneciki,ale jeśli masz całe zaproszenia drukowane,to możesz też zamówić dla tych co na sam ślub to na ślub,a dla tych co na wesele to wydrukują Ci od razu z formułą na wesele/moja siostra tak miała i wtedy juz karnecików osobno nie dołanczała/.Ja również uważam że gdzieś tak 3 miesiące przed to dobry termin.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sob 24 Sty 2009, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie spotkałam się nigdy z zaproszeniem tylko do kościoła. U nas zaproszenia będą do kościoła i na wesele. Pozostałe osoby, których nie zaprosimy na wesele, otrzymają zawiadomienia. Nigdy nie wiadomo, jak osoba z zaproszniem tylko do kościoła zinterpretowałaby to zaproszenie. Niektóre "gapy" pewnie pomyślałyby, że skoro dostały zaproszenie, mają także przyjść na wesele. A pojawienie się kilku lub kilkunastu dodatkowych osób byłoby kłopotem i trochę niezręczne dla nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sob 24 Sty 2009, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak pytam, bo właśnie też spotkałam się z tym, że jeżeli zapraszamy kogoś i na ślub i na przyjcie, to otrzymuje ZAPROSZENIE, a jeśli tylko na ślub to ZAWIADOMIENIE.
No nic, myślę, że w miejscu gdzie będziemy zamawiać zaproszenia nam doradzą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Sob 24 Sty 2009, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez mysle ze najlepiej bedzie dowiedziec sie w miejscu gdzie bedziecie zamawiac zaproszenia. a w sumie tez mysle ze jak kogos zapraszacie tylko do kosciola to wtedy wrecza sie zawiadomienia. ja raczej tak bede robic uśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Nie 25 Sty 2009, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję za Wasze wszystkie odpowiedzi uśmiech
Jest część gości, których bym chciała zobaczyć w kościele, ale nie zaproszę ich na przyjęcie (chyba z braku środków finansowych..) Mam nadzieję, że jak dostaną zawiadomienie a nie zaproszenie- to jednak się zjawią uśmiech
A jak robicie jeśli chodzi o miejsce pracy? Załatwiacie to jakoś oficjalnie? U mnie dyrka i wice są tak wścibskie, że pewnie przyjadą na ślub... oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Nie 25 Sty 2009, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz moim zdaniem kto bedzie chcial to przyjdzie uśmiechuśmiechuśmiech nie mozna nikomu zabronic, do kosciola moze przyjsc kazdy językjęzykjęzykjęzyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Nie 25 Sty 2009, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No u nas daje sie jedno zaproszenie na ślub na cały oddział.juz oczywsice nie imiennie tylko ze dla pracownikow tego oddziału.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group