Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Malarstwo współczesne - lubicie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaudiaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 158

PostWysłany: Sro 17 Lut 2021, 17:07    Temat postu: Malarstwo współczesne - lubicie? Odpowiedz z cytatem

Hej. Interesuje Was malarstwo współczesne? Macie swoje ulubione wystawy? Z góry dziękuję za odpowiedź. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Pon 23 Sie 2021, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz zacząć przygodę z malarstwem to wiem że są kursy dla początkujących, coś takiego widziałam u nich https://domin-gdansk.pl/ Sama szczerze zastanawiam się nad taką opcją bo malarstwo od zawsze mi się podobało. Akcesoria i materiały w dzisiejszych czasach nie są drogie i powszechnie dostępne, także z tym też nie ma problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gabi96
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2021
Posty: 47

PostWysłany: Wto 4 Paź 2022, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam chciałabym się z wami podzielić sztuką pewnego wspaniałego artysty, a konkretnie malarstwem Caravaggio, który był włoskim malarzem tworzącym nieprzeciętne obrazy oddające głębie ludzkiego cierpienia https://pikoteka.com/pl/artysta/caravaggio/37 ujęte w prawdziwie dynamicznych scenach. Otchłań psychologicznej prawdy o człowieku jaką potrafił oddać w swoich pracach sprawiła, że stylistycznym elementem jaki objął dominacje stała się technika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Sro 23 Lis 2022, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jeżeli interesujecie się malarstwem, to z pewnością zainteresuje was ten koncert charytatywny i aukcja dzieł sztuki na pomoc Ukrainie, o której więcej przeczytacie na stronie http://artbidy.com/pl/o-nas/prasa/jest-nas-wielu-koncert-charytatywny-i-aukcja-dziel-sztuki-na-pomoc-ukrainie. Myślę, że to bardzo szlachetna sprawa i fajnie jakby więcej osób się o tym dowiedziało. Dajcie znać, co wy na ten temat uważacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
allene.barrows
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Pią 25 Lis 2022, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś mnie malowanie współczesne nie przekonuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group