Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kiedy zacząć poszukiwania samochodu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 3 Lip 2015, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sreg napisał:
kasiulka59 napisał:
Mi się podobają w stylu retro ale zdecydowaliśmy że pojedziemy klasycznym mercedesem język jak w Koglu - moglu językjęzyk


"Oj, córciu, córciu, już ty panienką długo nie pobędziesz, już ciebie w domu rodzinnym nie będzie!" Very Happy Very Happy

WygrałaśVery Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lexuswarszawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 24
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 11 Sie 2015, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Julita napisał:
Ja za niespełna pięć miesięcy mam ślub i też uważam, że jeszcze nie czas, by się autem zajmować. Jakoś sama nie wiem dlaczego, ale jest to dla mnie najmniej istotny elementem ślubno-weselnej układanki.


Bardzo często spotykam Młodych którzy myślą podobnie. Powiem tak...zależy co szukasz i na kiedy. Im bardziej wymyślne masz pymysły to wcześniej należy o tym pomyśleć. Np. bardzo zabytkowe ale limitowane auto lub jakieś nowoczesne w drobrej cenie auto na czerwiec lub spierpień będzie naprawdę ciężko znaleźć.

Czy auto jest najmniej istotnym elementem układanki? To ciekawe oczko
A wydawało mi się że to auto układankę scala LOL. To auto zgarnia Pana Młodego...potem młodą...potem kościół no i goście co powiedzią...now WAŁ! Ale auto załatwili uśmiech Potem sala weselna a kamera wszystko kręci a fotograf foty strzela. Czy nadal się niezgodzisz ze mną że auto jest trochę istotne? Mój argument jest prosty: "Auto jest wizytówką Państwa Młodych".
_________________
www.LexusDoSlubu.com Warszawa - Najnowsza Czarna Luksusowa Hybryda Lexus IS300h na którą zawsze możesz liczyć oczko Umów się na jazdę próbną Free!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 12 Sie 2015, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lexuswarszawa napisał:
\

Czy auto jest najmniej istotnym elementem układanki? To ciekawe oczko
A wydawało mi się że to auto układankę scala LOL. To auto zgarnia Pana Młodego...potem młodą...potem kościół no i goście co powiedzią...now WAŁ! Ale auto załatwili uśmiech Potem sala weselna a kamera wszystko kręci a fotograf foty strzela. Czy nadal się niezgodzisz ze mną że auto jest trochę istotne? Mój argument jest prosty: "Auto jest wizytówką Państwa Młodych".

Ja się nie zgodzę. Nie jest dla mnie żadną ważną częścią układanki. Byłam na wielu weselach i nie jestem w stanie nawet powiedzieć jakimi autami jechali. Zawsze się czeka na pannę młodą i młodego. Wszyscy chcą ją zobaczyć, a nie interesuje ich samochód.
Jeżeli moi goście ocenialiby samochód jako ważną część układanki to bym ich olała.
Milion razy ważniejsza jest muzyka i miejsce na wesele. Wszystko inne jest dla mnie ważniejsze. Samochód jest dla mnie bardzo mało istotny. Chcę pojechać białym nowym mercedesem, ale jeżeli będzie to zbyt drogie, albo nie będzie dostępny to pożyczę od kogoś samochód.
Nie wiem czym musiałabym jechać, żeby potem się to głupio oglądało.
Chyba jakimś matizem, albo corsą. Takim autem trochę głupio jechać, ale reszta nowszych i estetycznych aut?
Nie trzeba wydawać fortuny.
A zamiast wydawać tysiąc złotych na samochód to wolę wydać to na lepszy alkohol dla gości, albo kupić piękniejszą sukienkę.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Czw 30 Lis 2017, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dobrą sprawę samochód można wybrać na ostatnią chwilę, ale też wszystko zależy jakie oczekiwania mamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Staviori
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 51

PostWysłany: Pią 15 Gru 2017, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że takim sensownym terminem jest około pół roku przed ślubem - wtedy trzeba zacząć się bardzo poważnie nad tym zastanawiać.
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, zaręczyny ! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Sob 3 Lut 2018, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My to sobie kupiliśmy sami bardzo fajne auto, bo peugeot 308 i ono będzie nas wiozło do ślubu uśmiech skusiliśmy się na tej akcji wyprzedaży modeli z 2017 roku i mamy nowe auto. Mój facet mówi nawet, że będzie innych woził nim do ślubu język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natkanina
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Mar 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią 9 Mar 2018, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią 9 Mar 2018, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że do ślubu należy jechać takim autem które pasuje do całej koncepcji i do młodych. Jeśli szukasz auta zobacz sobie tutaj jest wiele aut do wypożyczenia na ten piękny szczególny dzień. Ja jak już bym miała ponownie wybierać to zabytkowe-Mercedes retro ;D i namawiam moją siostrę na taki styl bo właśnie szukają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przystan_eu
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 11

PostWysłany: Czw 22 Mar 2018, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już chyba zależy od tego czym, jakim samochodem dokładnie chcemy jechać do swojego ślubu, prawda? Im wcześniej rozpoczniemy poszukiwania tym będziemy mieć większy wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sob 19 Maj 2018, 0:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze chcę, żeby mój samochód wyglądał ładnie, ale przede wszystkim był sprawny w 100%, z tego powodu od czasu do czasu zerkam na motoryzacyjny portal http://www.i-moto.pl/2017/12/19/auto-myjnia/ aby dowiedzieć się jakichś nowinek ze świata samochodów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group