Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kiedy zacząć poszukiwania samochodu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 19 Cze 2015, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiulka59 najlepsze jest to, że moje wymarzone auto stoi pod moim blokiem! haha! Sasiąd jest dilerem mercedesa w naszym mieście i jeździ nawet takim białym, który mi się wymarzył. No, ale głupio jechać samochodem z napisem "C Klasa, Twoja jazda próbna", aczkolwiek siostry mówią, żebym zakryła kwiatami.!Very Happy
No, ale tak na poważnie, zrzuciłam ten obowiązek na młodego, niech on się martwi.język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Sob 20 Cze 2015, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
Kasiulka59 najlepsze jest to, że moje wymarzone auto stoi pod moim blokiem! haha! Sasiąd jest dilerem mercedesa w naszym mieście i jeździ nawet takim białym, który mi się wymarzył. No, ale głupio jechać samochodem z napisem "C Klasa, Twoja jazda próbna", aczkolwiek siostry mówią, żebym zakryła kwiatami.!Very Happy
No, ale tak na poważnie, zrzuciłam ten obowiązek na młodego, niech on się martwi.język



No tak Młody niech już na wstępie spełnia oczekiwania żony język.W sumie o tym nie pomyślałam by się Młody martwił Very Happy A organzą nie da się napisu zasłonić ? Może kwiatami tak jak mówiłaś dało by się jakoś ten feralny napis zakryć. Albo czyś ładnym na magnesie można by spróbować.
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sob 20 Cze 2015, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj sąsiad zaparkował pod domem wersję białą bez napisów. Skoro to ich salon to może sobie wyjechać czym mu się podoba, dlatego może uda się z nim coś załatwić. Zapłacimy normalnie, według cen rynkowych, bo wszędzie są do wynajęcia auta albo stylowe, stare, albo jakieś mega sportowe typu ferrari.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Sob 20 Cze 2015, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne aby Wam się udało mieć taki samochód ślubny o jakim marzycie uśmiech
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilaczek87
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw 25 Cze 2015, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej od rodziny albo znajomych pożyczyć samochód jeśli sami nie posiadamy czarnego, klasycznego auta
_________________
Kamienne podłogi, wykończenia i dekoracje na http://www.kamulec.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 25 Cze 2015, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamilaczek87 napisał:
Moim zdaniem najlepiej od rodziny albo znajomych pożyczyć samochód jeśli sami nie posiadamy czarnego, klasycznego auta

Pod warunkiem, że ktoś myśli o czarnym.Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 26 Cze 2015, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
Dzisiaj sąsiad zaparkował pod domem wersję białą bez napisów. Skoro to ich salon to może sobie wyjechać czym mu się podoba, dlatego może uda się z nim coś załatwić. Zapłacimy normalnie, według cen rynkowych, bo wszędzie są do wynajęcia auta albo stylowe, stare, albo jakieś mega sportowe typu ferrari.


Trzymam kciuki żeby się udało uśmiech Mi się podobają coś pomiędzy sportowymi a stylowymi
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Czw 2 Lip 2015, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podobają w stylu retro ale zdecydowaliśmy że pojedziemy klasycznym mercedesem język jak w Koglu - moglu językjęzyk
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 3 Lip 2015, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiulka59 napisał:
Mi się podobają w stylu retro ale zdecydowaliśmy że pojedziemy klasycznym mercedesem język jak w Koglu - moglu językjęzyk

Tylko nie uciekaj przez okno jak w Koglu-Moglu!Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 3 Lip 2015, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiulka59 napisał:
Mi się podobają w stylu retro ale zdecydowaliśmy że pojedziemy klasycznym mercedesem język jak w Koglu - moglu językjęzyk


"Oj, córciu, córciu, już ty panienką długo nie pobędziesz, już ciebie w domu rodzinnym nie będzie!" Very Happy Very Happy
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group