Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pielęgnacja twarzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sob 18 Mar 2023, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zadbać o piękną cerę? Witaminy, suplementy (wszystko dopierane po wykonaniu badań i z konsultacją lekarza) i nawodnienie mają ogromny wpływ, ale stosowane kosmetyki również. Dla mnie te naturalne i wegańskie są najbardziej warte sprawdzenia. Co do kosmetyków można sprawdzić np. Herbapol Polana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anetka44
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 49

PostWysłany: Pią 31 Mar 2023, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesuje Cię zabieg na twarz to możesz sprawdzić ofertę przygotowaną przez klinikę Dermedik z Krakowie, ponieważ mają bardzo szeroką ofertę jeśli chodzi o zabiegi na twarz które możecie sprawdzić tutaj https://dermedik.pl/zabiegi-na-twarz/ dzięki czemu można skutecznie pozbyć się tego problemu. Pozdrawiam serdecznie i koniecznie daj znać na co się zdecydowałaś ostatecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rledner
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Kwi 2023
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 14 Kwi 2023, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy korzystacie z jakichś specjalnych maseczek do twarzy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pon 17 Kwi 2023, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak, stosuję różne maseczki, ale dodatkowo - raz na jakiś czas chodzę też do https://perfectlook.clinic na zabiegi kosmetyczne, one działają najlepiej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Pią 21 Kwi 2023, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie pielęgnacja jest trudna, bo na wiele kosmetyków moja skóra reaguje źle. Fajnie sprawdza się jednak peeling-pasta-maska Eveline Perfect Skin Acne. Po nim moja skóra stała się ukojona, przestała się przetłuszczać, a w efekcie nie mam już problemów z wypryskami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group