Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy jest coś pożytecznego?

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
View previous topic :: View next topic  
Author Message
JuliusBelmont
kandydat
kandydat


Joined: 17 Mar 2020
Posts: 65

PostPosted: Thu 20 Oct 2022, 6:45    Post subject: Czy jest coś pożytecznego? Reply with quote

Czy pamiętasz czas, kiedy wszyscy chodzili na zewnątrz przy każdej pogodzie? Cóż, teraz rozumuję z pozycji mojego wieku. A potem wyszedł, ogólnie zaczął zauważać-prawie nikogo. Wszyscy w domu. Prawdopodobnie siedzą w Internecie. A co tam robić w tym Internecie? Czy jest coś pożytecznego?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
pvpzonevc
kandydat
kandydat


Joined: 24 Apr 2020
Posts: 58
Location: Nie

PostPosted: Thu 20 Oct 2022, 8:37    Post subject: Reply with quote

Jest tam wiele przydatnych rzeczy, jaka dziedzina Cię interesuje?
_________________
Nie
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Zavylon
kandydat
kandydat


Joined: 05 Nov 2020
Posts: 35

PostPosted: Thu 20 Oct 2022, 8:47    Post subject: Reply with quote

W procesie pracy dość często pracuję z dokumentami. Wydaje mi się, że kiedy pracowałem z nimi na papierze, było to znacznie trudniejsze, bo musiałem być stale w biurze, żeby je podpisać. W tej chwili przeszedłem na elektroniczne zarządzanie dokumentami, a także na podpis elektroniczny tutaj. Tutaj możesz stworzyć podpis i zapisać go.
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group