Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Niespodzianki dla Młodej Pary :-)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamenka
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 3

PostWysłany: Sro 21 Sty 2009, 11:35    Temat postu: Niespodzianki dla Młodej Pary :-) Odpowiedz z cytatem

Witam Very Happy
W tym roku, moja córka wychodzi za mąż. Chciałabym zrobić dla nich miłe niespodzianki podczas ich wesela. Brak pomysłu w powyższej sprawie, spowodował, że postanowiłam założyć w tej kwestii temat. Może coś mi podpowiecie, pomożecie. Wszystkie miłe, fajne, wesołe pomysły będą mile widziane.
Dla Pana Młodego już mam Smile
Nie chodzi mi o wypuszczenie baloników przed kościołem, czy gołąbi....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 21 Sty 2009, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co przygotowałaś dla Pana Młodego?? na czym mniej wiecej ta niespodzianka miałaby polegać? jakas dedykacja, prezent??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kamenka
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 3

PostWysłany: Sro 21 Sty 2009, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ Pan Młody, jest w klimatach motocykli, które uwielbia...... przed samochodem, który będzie ich wiózł...... będą trzy motory -choppery. Jego wyjście z domu do autka........ i bum niespodzianka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamenka
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 3

PostWysłany: Sro 21 Sty 2009, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do mojej córki, nie mam zielonego pojęcia. Brak jakiś szalonych pomysłów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 21 Sty 2009, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czym się interesuje?? jakbym np. ja miała mieć coś niezwykłego na przyjęciu to pewnie byłoby to karaoke albo coś z muzyką związane. chodzi mi o to, zebyś pomyślała co uwielbia Twoja córka i coś wymyśliła własnie pod ten kat. to wcale nie musi być wielce ekstrawaganckie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monikajudkowiak
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: poznań

PostWysłany: Czw 9 Lip 2009, 11:56    Temat postu: niespodzianka dla pary młodej Odpowiedz z cytatem

Myśle,że warto pochwalić się naszą niespodzianką,kórą dostaliśmy od gości na naszym ślubie.A więc,w trakcie zabawy orkiestra zaprosiła nas na środek sali i zawiązała nam oczy.Staliśmy tak ok 3 minut,słyszałam tylko szmery,szepty.A kiedy już otworzylismy oczy doznałam szoku.Całą sale oświetlały sztuczne ognie trzymane przez gości.Wszyscy kołysałi się do okoła nas w rytm piosenki(nie pamiętam tytułu ale coś o gwieżdzistej nocy)Sztuczne ognie kiedy gasły wymieniali na nowe i tak do czasu aż nie skończyła się piosenka.Nie było osoby która by nie płakała,efekt i przeżycie nie samowite.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BBasia
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 36

PostWysłany: Czw 9 Lip 2009, 20:41    Temat postu: Re: niespodzianka dla pary młodej Odpowiedz z cytatem

monikajudkowiak napisał:
Całą sale oświetlały sztuczne ognie trzymane przez gości.Wszyscy kołysałi się do okoła nas w rytm piosenki(nie pamiętam tytułu ale coś o gwieżdzistej nocy)Sztuczne ognie kiedy gasły wymieniali na nowe i tak do czasu aż nie skończyła się piosenka.Nie było osoby która by nie płakała,efekt i przeżycie nie samowite.


Pięknie! Bardzo poboba mi się taki pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 9 Lip 2009, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba mieć naprawdę zgranych i błyskotliwych gości ... nie każdych stać na taki pomysł no i nie każdym chce się nawet myśleć o takiej niespodziance Cool
większość zazwyczaj koncentruje się na tym, żeby samemu się dobrze bawić, popić i zjeść język
no nie licząc kilku przypadków, jakie sama widziałam, jak np. koleżanki z pracy śpiewały specjalnie piosenkę dla Panny Młodej język ale o takim 'pospolitym ruszeniu' jak tutaj, słyszę pierwszy raz i gratuluję gości weselnych Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
supersluby.pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 60
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 10 Lip 2009, 10:58    Temat postu: Re: niespodzianka dla pary młodej Odpowiedz z cytatem

monikajudkowiak napisał:
Myśle,żCałą sale oświetlały sztuczne ognie trzymane przez gości.Wszyscy kołysałi się do okoła nas w rytm piosenki(nie pamiętam tytułu ale coś o gwieżdzistej nocy)Sztuczne ognie kiedy gasły wymieniali na nowe i tak do czasu aż nie skończyła się piosenka.Nie było osoby która by nie płakała,efekt i przeżycie nie samowite.
naprawde cudnie... zazdroszcze, to musiało być coś uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 10 Sty 2010, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No najczęściej takimi niespodziankami dla pary młodej jest pokaz fajerwerków, albo zamówieni kominiarze, którzy przychodzą składać pod kościół życzenia, albo zaśpiewanie przez jakąś grupę gości jakiejś specjalnej piosenki

Inną zupełnie rzeczą jest robienie sobie nawzajem przez parę młodą niespodzianek:) Widziałam kiedyś, jak pan młody zaśpiewał dla swojej świeżo upieczonej małżonki specjalną piosenkę, zdaje się, że było to "kocham cię" Piotra Cugowskiego język z oczkiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group