Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
juras3
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sty 2023
Posty: 1

PostWysłany: Czw 19 Sty 2023, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że w biznesie najważniejsza jest reklama. Znam wielu przedsiębiorców, którzy promują się głównie w sieci i wychodzi im to na dobre
------------------------------------------
Korepetycje Gdańsk
_________________
Korepetycje Gdańsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3593

PostWysłany: Pon 23 Sty 2023, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W biznesie warto też pamiętać o utrzymywaniu zdrowych relacji w zespole. Ma to ogromny wpływ na poprawne funkcjonowanie firmy. Specjalistami którzy posiadają w tym duże doświadczenie są https://centrumaware.pl/. Centrum tworzy grono specjalistów, których wspólnym mianownikiem jest połączenie praktyki biznesowej i psychoterapeutycznej oraz wieloletnie doświadczenie pracy rozwojowej i pomocowej z liderami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Sob 28 Sty 2023, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zobaczcie na stronę dokumentacja cen transferowych tutaj znajdziecie wszystkie potrzebne i pomocne informacje na temat kontrolowanych transakcji i ustalonych do nich cen transferowych. To istotna wiedza dla tych co prowadzą własną działalność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Wto 31 Sty 2023, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że dosyć dobrym rozwiązaniem byłby też certyfikat f gazy . Sama mam w planach zapisać się na takie szkolenie, ponieważ słyszałam, że można tutaj bardzo wiele się nauczyć i zdobyć sporo nowych umiejętności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siorik
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 174

PostWysłany: Sro 8 Lut 2023, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślisz nad reklamą w sieci, to najlepiej zajmie się tym agencja marketingu internetowego https://www.lartweb.pl/ są na rynku od lat i mają w tej branży ogromne doświadczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Wto 14 Lut 2023, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama prowadzę własną działalność i ostatnio doszłam do wniosku, że muszę koniecznie skontaktować się z jakimś porządnym biurem do certyfikacji wyrobów. Muszę sprawdzić, czy wytworzone przeze mnie produkty wytwarzają dopuszczalną ilość hałasu I czy są bezpieczne dla osób trzecich. Znajoma doradziła mi, żebym w tej sprawie skontaktowała się z https://predom.com.pl/ i jestem ciekawa, czy wy kiedykolwiek z nimi współpracowaliście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Czw 16 Lut 2023, 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto działać z systemem Berberis. Diametralna różnica w wynikach w krótkim czasie, ale też trzeba zwrócić uwagę na wiele kwestii. Jeśli dobrze do tego podejdziecie, to powinno być w porządku. Ale nic nie dzieje się od razu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pon 6 Mar 2023, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad tym by kupić wyposażenie parkingowe od https://taab.pl/ . Widziałam, że producent posiada bardzo atrakcyjną ofertę, dodatkowo można je też kupić w niewygórowanej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolka
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 108

PostWysłany: Pon 13 Mar 2023, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę o nowej stronie internetowej. Dzisiaj trafiłam na strony www Lulblin i chyba skorzystam z usług tej firmy. Obecna strona pozostawia wiele do życzenia i klienci na nią narzekają. Czas na zmiany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Wto 14 Mar 2023, 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojna praca na Berberis, a wtedy na pewno będzie dobrze. Krok po kroku osiągniecie cele, zrealizujecie je, będzie tylko coraz lepiej. Jeśli tylko się odpowiednio zaangażujecie, to raczej trudno się spodziewać jakichkolwiek komplikacji.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group