Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dermokosmetyki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2022, 12:20    Temat postu: Dermokosmetyki Odpowiedz z cytatem

czesć!
Jak sobie radzicie z pielęgnacją cery problemowej? Ja miałam bardzo duży problem z przetłuszczaniem się cery, ale odkąd odkryłam dermokosmetyki Pharmaceris problem zniknął. Oczywiście nie od razu, ale regularnym stosowaniu przez około 4 tyg żelu oczyszczającego i kremu normalizującego zauważyłam ogromną różnicę. Szczerze mówiąc nawet nie spodziewałam się takich efektów. A wy jakich produktów używacie do codziennej pielęgnacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2022, 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, rozumiem twój problem, bo sama przez długi czas borykałam się tym, by doprowadzić skórę twarzy do porządku. U mnie problemem był trądzik, na który niestety nic nie pomagało. Pewnego dnia pani w aptece poradziła mi spróbować zastosować dermokosmetyki do oczyszczania i pielęgnacji. Kupiłam T Puri sebogel antybakteryjny oraz tonik. Po kilku dniach zauważyłam różnicę - wypryski zaczęły znikać a nowe się nie pojawiały. Wypróbuj sobie te kosmetyki - są naprawdę skuteczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2022, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki to jedno, ale zabiegi również warto w swojej pielęgnacji uwzględnić takie profesjonalne zabiegi jak oferują w https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-katowice/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila33
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Wrz 2021
Posty: 98

PostWysłany: Czw 29 Wrz 2022, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki jak najbardziej muszą być dopasowane do rodzaju cery, pamiętać też trzeba że także cera tłusta czy mieszana wymaga nawilżania, nie można jej tylko matowić i wysuszać bo będzie wyglądać tylko gorzej. Ja mam suchą cerę i dla mnie idealne są kosmetyki z https://www.herbapol-polana.com/kosmetyki/kosmetyki-nawilzajace . Ta seria to kremy, serum, olejek do mycia, mgiełka która tonizuje skórę i odświeża. Zestaw zapewniający kompleksową pielęgnację skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pią 9 Gru 2022, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne, żeby kupić je w sprawdzonym miejscu, ja polecam aptekę słoneczną w https://apteka.sloneczna24.pl mają naprawdę rewelacyjne ceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group