Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kosmetyki do brody

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2022, 6:11    Temat postu: Kosmetyki do brody Odpowiedz z cytatem

Co o tym sądzicie - https://www.fryzomania.pl/pan-drwal-dear-john-oud-olejek-do-brody-10ml.html Na jakie stawiacie? Który robi różnicę? Daje zmianę? Przykładowe namiary?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Wto 18 Paź 2022, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo jest fajnych zestawów jesli chodzi o kosmetyki do brody uśmiech ja ostatnio zamawialam dla meza i trafilam na fajną promocje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Sob 22 Paź 2022, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo a mozna wiedziec jaki wybralas? bo ja szczerze mowiac to sie tak nie znam na meskich kosmetykach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Nie 23 Paź 2022, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takich lepszej jakości, to na pewno moge polecic ten https://www.notino.pl/sebastian-professional/dark-oil-zestaw-upominkowydla-doskonalego-wygladu-wlosow-dla-mezczyzn/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Wto 25 Paź 2022, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamówie mojemu, mam nadzieje,ze bedzie zadowolony uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
immanuel64
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lip 2023
Posty: 6
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 3 Lip 2023, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za niedługo mój ślub i wesele, przez co zależy mi, aby w tym wyjątkowym dniu prezentować się dobrze. Od zawsze mam pokaźny zarost i chciałbym do tego czasu zająć się jego pielęgnacją. Przez to poszukuję jakichś sprawdzonych kosmetyków do brody, zarostu i skóry męskiej twarzy. Jakie kosmetyki według was mogłyby się sprawdzić do takiej pielęgnacji? Słyszałem, że dobrze działają m.in. naturalne olejki. Czy ktoś z was zna może jakiś godny polecenia barber shop, w którym mógłbym dostać tego typu kosmetyki? Samemu udało mi się znaleźć taki internetowy barber shop - https://cyrulicy.pl/shop/. Czy ktoś z was kiedyś już w nim robił zakupy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group