Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

urządzenie mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 190, 191, 192  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Pon 24 Wrz 2018, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie urządzanie mieszkanie było ciężkim zadaniem ale uporałam się z tym! Very Happy Fakt faktem wiele dni siedziałam nosem w katalogach szukając pomysłów i rozwiązań ale ostateczny efekt wynagrodził mi ten trud. Generalnie wszystko urządziłam na styl nowoczesny, troszkę taki skandynawski bo dużo jest szarości, bieli i drewna. na przykład ściany mam szare, wybrałam sobie taki odcień z kolekcji kolorów świata dulux o nazwie Skaliste Fiordy (na ścianach jeszcze lepiej wygląda niż na próbniku), podłogę mam z drewnianych paneli takie też szare ale z domieszką jakby brązowego odcienia, meble już typowo drewniane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Donna86
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 3

PostWysłany: Wto 25 Wrz 2018, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wyciek spod prysznica w łazience. Znacie jakiegoś dobrego hydraulika z Warszawy? Dzwoniłam do Heating Systems, ale nie mają terminów. smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emkaolka0
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 73

PostWysłany: Wto 2 Paź 2018, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubie kurzołapów w domu, stawiam na praktycznie same niezbędne rzeczy. W swojej kuchni teraz postawiłam na ekspres do kawy. Przydały mi się tez porady z bloga https://www.cafesilesia.pl/czyszczenie-ekspresu-do-kawy-czesc-ii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1253

PostWysłany: Wto 2 Paź 2018, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony chciałbym Wam polecić Odprowadzanie spalin https://www.galeriakominkow.pl/produkty/odprowadzanie-spalin.html jest to sieć salonów kominkowych w całej Polsce. Firma działa w branzy od ponad 20 lat, z ogromnym powodzeniem. Kominek do salonu, to swietna sprawa, z pewnoscia umili kazdy wieczor.

Ostatnio zmieniony przez barto776 dnia Wto 9 Paź 2018, 11:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maurycka12
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto 2 Paź 2018, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że przy urządzaniu mieszkania trzeba dogadać się z odpowiednią firmą i montażystami, którzy zajmują się podłączaniem sprzętu i urządzeń elektronicznych https://perspectivasolutions.com/pl_PL. Najlepiej jeśli ktoś taki powie Wam czego uniknąć i jak co najlepiej rozmieścić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Czw 4 Paź 2018, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz mamy takie czasy, że opcji jest tyle, że cieżko się na którąś zdecydować uśmiech ja sama się długo zastanawiałam jak urządzić salon i co dać na ściany. Ale teraz uważam że wybrałam świetnie, nałożóną mamy ta farbę dekoracyjną Royal Silk od Primacol Decorative. Superaszczo wygląda, z klasą, o wiele lepiej niż się spodziewałam w ogóle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sro 10 Paź 2018, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz na pewno warto stawiać na nowoczesne wnętrza w mieszkaniach. Mi takie mega się podobają. Nie mogą one oczywiście być za nowoczesne, warto je ożywić jakimiś kolorami. U mnie sa to zasłony znalezione na http://firany.com.pl Zajrzyjcie tam jeżeli szukacie takich rzeczy do mieszkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Czw 11 Paź 2018, 5:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja co prawda nie urządz mieszkania, a urządzam dom, ale wydaje mi się, że nie bedziecie mieli nic przeciwko jesli także wypowiem się w tym temacie uśmiech Chciałabym zakupić do swojego domu pergole, ale trochę nie wiem jakie. Jak na razie rozważam zakup pergoli z oferty z tej strony http://www.grako.pl/pl/offer/pergole , ale jestem bardzo otwarta na propozycje. Jeśli więc znacie jakiś sklep lub producenta pergoli, które Waszym zdaniem warto kupić, to śmiało wypisujcie tutaj uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nowik90
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 5
Skąd: stopnica

PostWysłany: Czw 11 Paź 2018, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele blogów tematycznych związanych z aranżacjami wnetrz domów i mieszkań. Warto poświęcić chwile czasu na zapoznanie się w ciekawymi wpisami poświęconymi tej tematyce. Osobiście jeszcze mieszkam z rodzicem, ale pomału myślę o opuszczeniu gniazdka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Pon 15 Paź 2018, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś szukał odkurzacza lub chciał podarować jako prezent polecam zajrzeć na bardzo konkretny ranking odkurzaczy który został wybrany przez użytkowników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 190, 191, 192  Następny
Strona 128 z 192

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group