Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

urządzenie mieszkania
Idź do strony 1, 2, 3 ... 190, 191, 192  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 19 Sty 2009, 14:54    Temat postu: urządzenie mieszkania Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zacząć nowy temat o wyposażeniu wnętrz, dekorowaniu naszych domów itp.
Ja z narzeczonym za dwa tygodnie wprowadzamy się do naszego mieszkania i mam mnóstwo pomysłów na urządzenie wnętrza ale również dużo ograniczeń. szukam w necie jakiś ciekawych stron o projektowaniu wnętrz. piszcie jeśli macie jakieś ciekawe pomysły i rozwiązania. zdjęcia również mile widziane (może nawet szczególnie).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 19 Sty 2009, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bd mieć zieloną łazienkę x)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 19 Sty 2009, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja już mam zieloną i to jest właśnie problem bo mi się nie podoba a nic na razie nie mogę z nią z zrobić. nie mam pojęcia jakie ładne dodatki dokupić aby łazienka ładnie wyglądała. dodam że są w niej też elementy pomarańczowego koloru.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Pon 19 Sty 2009, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my caly czas w wynajmowanym mieszkaniu ale szczerze mowiac nawet mi sie podoba. Szkoda tylko, ze kuchnia jest mikroskopijna bo mnie marzy sie wielka kuchnia w cieplych kolorach, duzo drewna, najlepiej zeby byl to zolty i pomaranczowy kolor i jakis cieply braz, wszedzie pelno przypraw na punktcie ktorch mam bzika, no i warkocz czosnku obowiazkowo, swiezy szczypiorek w doniczce... ehhh rozmarzylam sie uśmiech ale kuchnia marzy mi sie wiejska, sielska a nie nowoczesna, bialo-metaliczna zimna brrrr...
lubie kolory, jak dla mnie moze ich byc duzooo w domu:) ale niekoniecznie wszedzie a np. tylko jedna sciana w jakims zdecydowanym akcentem. Teraz mamy bezowy kolor scian w salonie ale chcemy na jedna sciane polozyc tapete czarna w takie fajne wzory, jakby szarawe. sofy sa czarne wiec super bedzie wygladac, a poza tym wlasciciel mieszkania nie ma nic przeciwko uśmiech postaram sie pokazac nasze mieszkanie ale nie wiem jeszcze jak sie zdjecia wstawia na forum język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiak
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 19

PostWysłany: Pon 19 Sty 2009, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja narazie meiskzam z rodzicami i mam tu zielono biala lazienke z bialymi sprzetami ale z brazowymi meblami, i wyglada szczerze mowiac bosko uśmiech

a u ans dopeiro pomyslimy narazie planujemy w tym roku zaczac budowe uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 19 Sty 2009, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się zastanawiam na czerwonymi ścianami w pokoju uśmiech a łazienkę bd miała dosłownie mikroskopijną też. nie wiem jaka będzie kuchnia bo trochę za wczesnie żeby cokolwiek powiedzieć Rolling Eyes uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Nie 8 Mar 2009, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spróbuj najpierw jedną ścianę w takim kolorze i zobaczysz, jak się w nim czujesz Wink żebyś nie stała się zbyt agresywna Wink Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w pokoju sciany w kolorze "soczystej maliny" (tak sie nazywa odcien farby)- czerwonym i jasnej oliwki- pol na pol po przekatnej, a sufit mamy tak samo, tylko tam gdzie zielone sciany, to czerwony, a tam gdzie czerwone, to na zielono pomalowane. Obawialismy sie efektu koncowego, ale wyszlo nam super uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
spróbuj najpierw jedną ścianę w takim kolorze i zobaczysz, jak się w nim czujesz Wink żebyś nie stała się zbyt agresywna Wink Wink

we mnie czerwony kolor wyzwala bardziej pokłady energii i działa przeciwdepresyjnie niż sprawia, ze staję się agresywniejsza oczko

my ustaliliśmy, że u nas łazienka będzie zielona ze zrebrnymi dodatkami. kuchnia pomarańczowo-brązowa. a nad pokojemu myślimy... mamy jeszcze kilka miesięcy by dojść do jakiegoś wniosku, bo mieszkania nie bedziemy mieć wczesniej niż w październiku.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje mieszkanie teraz jest w kolorach zielonym/niebieskim/turkusowym i trochę białym we wszystkich pomieszczeniach Wink np. przedpokój mam turkusowy na dzień dobry, z wielkim zdjęciem Marilyn Monroe Wink Wink w salonie jedna ściana jest w pasy... nie wiem, czy powielę ten koloryt po przeprowadzce, ale na pewno kuchnia będzie jasna typu krem/srebro, bo teraz mam już po raz trzeci niebieską kuchnię i do szału mnie to doprowadza Mad
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 190, 191, 192  Następny
Strona 1 z 192

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group