Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

urządzenie mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 190, 191, 192  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 1 Sie 2010, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni dokładnie Cię rozumiem uśmiech

ja tak też mam ,że zawsze obejdę za czymś w kółko sklepów kilka...wybiorę coś,co wg.mnie najlepsze...a za jakiś tydzień..znów ujrzę coś "wow" ... i zaczyna się myślenie czy może to by nie było lepsze od tego co wybrałam jako najlepsze Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Nie 1 Sie 2010, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ufff, a juz myslalam ze tylko my tak mamy uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 1 Sie 2010, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie nie tylko Wy Very Happy

mojemu mężowi czasem ręce opadają jak mówię,że coś jest super i wogóle..i ...oczywiście nie kupię,tylko dalej będę szukała Very Happy a często wracam po tą rzecz..która spodobała się na początku
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Nie 1 Sie 2010, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojemu nie opadaja rece - bo ma tak samo jak ja lol Wiec chociaz to z glowy Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Pon 2 Sie 2010, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dziewczyny mnie pocieszyłyście,bo ja jestem na maxa niezdecydowaną osobą Rolling Eyes Nawet jeśli chodzi o ślub,wiem,że go chce wziąść,ale zresztą szczegółów już gorzej...do dzis nie mogę zdecydować się na kwiaty wykrzyknik a już pora zamawiać Rolling Eyes ciągle myśle czy jednak coś innego by nie było lepsze,że może złą decyzje podjeliśmy itp
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Pon 2 Sie 2010, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hihihi uśmiech

i ja się do tego dopisuję uśmiech

jeszcze w dniu ślubu zastanawiałam się czy aby nie powinnam innego stanika założyć pod suknię, cały czas miałam akcje że się źle suknia układa, wieczorem w przeddzień ślubu podszywałam swój ulubiony stanik push-up bo lepiej w nim się czułam niż w bardotce którą pomogła mi wybrać świadkowa uśmiech

Co do zakupu różnych rzeczy do domu to na szczęście M potrafi nade mną "zapanować" oczko głównie to polega na jego ciskaniu się "jasne... najlepiej całe poddasze zagrać" więc połowy koncepcji nie zrealizowałam...

Chociaż ostatnio przewalczyłam pomysł na remont uśmiech głównie polega on na wycięciu kawałka paneli podłogowych i dołożeniu w ich miejsce terakoty oraz na przeciągnięciu gazu z piwnicy uśmiech jak mi się udało?

pokazałam mu rachunek za prąd (mieliśmy do tej pory kuchenkę "indukcyjną" i czajnik elektryczny) i poprosiłam Żeby umył w kuchni podłogę po swoich ekscesach przy gotowaniu bo mnie głowa bolała oczko wystarczyło Very Happy
jak zakończę ten remont to wrzucę do swojej galerii kilka zdjęć naszego gniazdka uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pon 2 Sie 2010, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezła jesteś Very Happy LadyKey trzeba przyznać, że masz dar przekonywania lol
A fotki z wielka przyjemnością obejrzymy, a jakże uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyKey
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 535
Skąd: okolice Wawy

PostWysłany: Pon 2 Sie 2010, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rachunki to najlepszy argument uśmiech tym bardziej że mieszkamy na poddaszu domu jego rodziców i rachunki ogólnie płaci teściowa - my jej zwracamy połowę, ale ona ma kuchnię na gaz więc ilość zużytego prądu to głównie nasz wyczyn uśmiech

zanim zamieszkaliśmy tam razem rachunki za prąd były po 100 zł a ostatnio przyszedł rachunek na 350 Confused

w tym momencie przekonać kogokolwiek to żadna filozofia język

a ból głowy? nie chciało mi się sprzątać, a że przy zmianie pogody naprawdę mam napady migrenowe (takie że po ścianach niemal chodzę i wymiotuję tak jakbym jakiegoś rota wirusa przechodziła) to łatwo uwierzył Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Pon 2 Sie 2010, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my wczoraj oglądaliśmy nasz przyszły dom z Rodzicami, siedzieliśmy wszyscy razem i gadaliśmy co i jak zrobić, jak urządzić, jak odnowić, co wyremontować... Bardzo było fajnie uśmiech Strasznie się cieszę, bo Rodzice moi i M świetnie się dogadują, wczoraj była z nami jeszcze Babcia M.

Za dwa tygodnie będziemy chyba zaczynać już malowanie pokoi. Jeśli wpadnę na odpowiednią wizję wystroju wszystkich uśmiech Macie jakieś ulubione strony internetowe o urządzaniu mieszkania?
W ten weekend wnosiliśmy meble.

Bardzo jestem szczęśliwa, zupełnie inaczej się pracuje nad czymś, co na nas czeka uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kornelia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 115
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Czw 26 Sie 2010, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja tez sie podziele opowiesciami o naszym mieszkanku:) Zawsze balam sie tego ze po slubie bedziemy musieli mieszkac z tesciami, bo choc mimo tego ze sa fajni uwazamy ze mlodzi powinni byc sami.... ale udalo sie, tydzien przed slubem znalezlismy mieszkanko i 2 tygodnie po, wprowadzilismy sie tam. W pokojach meble juz mielismy jednak przez ponad 2 tygodnie bylismy bez kuchni bo byla robiona na zamowienie i trzeba bylo czekac, wtedy juz mialam dosc hehe bo my jakies talerzyki czy szklanki musialam w lazience Very Happy jednak teraz sie z tego smiejemy:D Jezeli chodzi o urzadzenie mieszkania to praktycznie juz wszystko mamy jednak zawsze jest cos co chce sie dokupic:)itd. Bardzo mi sie marzy w przedpokoju na scianie taki kamien, cegla-niewiem czy wiecie o co mi chodzi:) jednak jest to troche drogie i trzeba troche zaczekac bo sa rzeczy wazne i wazniejsze uśmiech ale wszystko powoli:)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 190, 191, 192  Następny
Strona 4 z 192

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group