Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

urządzenie mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 143, 144, 145 ... 190, 191, 192  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Czw 23 Sty 2020, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do nowego mieszkania na pewno przyda się pralka, też się rozglądam za czymś nowym, myslę o electrolux perfect care, w oko wpadł mi model z funkcją pary. Podobno ubrania sa dużo mnij pogniecione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Pią 24 Sty 2020, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiedziałem jak zabrać się za urządzenie swojego nowego mieszkania. Pierwszy raz byłem w takiej sytuacji. Dlatego postanowiłem zdecydować się na usługi biura projektowego. Ci specjaliści https://www.bohostudio.pl/ bardzo szybko przygotowali unikalny projekt specjalnie dla mnie. Jestem zadowolony.
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sob 25 Sty 2020, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię jasne pomieszczenia i ciekawe lampy. Ostatnio znajomy polecił mi świetną stronę na której jest mnóstwo ciekawych lamp: https://www.elektrospark.pl/ Polecam wam sprawdzić stronę bo wachlarz ofertowy jest naprawdę bardzo bogaty, więc najbardziej wymagający amator oświetlenia powinien być zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Wto 28 Sty 2020, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne pomysły , a co do wyboru odpowiednich lamp najlepiej skontaktować sie z odpowiednią firmą http://ospel.pl/pl/ U ospela jest spory wybór. Oferują również pomoc w doborze odpowiedniego osprzętu. Firma zna się na rzeczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutkowski.mohamed
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sty 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw 30 Sty 2020, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łóżko jest ważnym elementem mieszkania czy domu. Pozostaje kwestia jak je kupić, aby potem nie żałować wydanych pieniędzy? Proszę Was o wsparcie w zakupie odpowiedniego łożka.
_________________
łóżka kontynentalne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Czw 30 Sty 2020, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy urządzaniu mieszkania warto pomyśleć nad ukrytymi mini kamerami. Takie kamery szpiegowskie można znaleźć na tej stronce. Znajdują się tam produkty o wysokiej jakość i całkiem niskiej cenie. Warto się zabezpieczyć w przypadku kradzieży.
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bfeil
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Krosno

PostWysłany: Czw 30 Sty 2020, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mieszkania warto kupić też dodatki by wnętrze nie było surowe. Mój mąż jest marynarzem i też żegluje i w salonie mamy obraz marynistyczny a w sypialni mamy obraz na zamówienie z naszą podobizną i akurat jest kompromis. Takie obrazy naprawdę oddają całkowicie Was, mieszkanie jest spersonalizowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Sob 1 Lut 2020, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem aby utworzyć coś fajnego to warto pomyśleć o przemianie jednego w domu na coś lepszego. Widziałam ciekawe propozycje na https://ewood.pl/okleiny-naturalne/okleina-naturalna-dab-08mm.html . Mają tam sporo ciekawych ofert godnych uwagi w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Nie 2 Lut 2020, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już rozmawiamy o aranżacji mieszkania i chcielibyście zmienić coś w swoim lub urządzacie je od nowa, może warto jest zastanowić się na użyciem tego typu
    http://naklejkomania.eu/87-fototapety-drzewa
fototapet. Moim zdaniem moga one w bardzo ciekawy i atrakcyjny sposób dopełnić każdej aranżacji jaką tylko sobie wymarzycie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Pon 3 Lut 2020, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim zainteresowanym tematyką mieszkań chciałbym serdecznie polecić https://ronson.pl/panoramika/o-osiedlu/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 143, 144, 145 ... 190, 191, 192  Następny
Strona 144 z 192

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group