Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

urządzenie mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 190, 191, 192  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Czw 30 Sie 2018, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzenie mieszkania chyb nikomu nie powinno sprawić teraz większych kłopotów. W sieci można znaleźć bardzo dużo fajnych pomysłów na aranżację. Ja korzystam ze strony Archiweb. Tutaj znalazłam świetne pomysły na zaplanowanie wnętrza każdego pomieszczenia w domu. Niektóre propozycje są naprawdę bardzo ciekawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Czw 30 Sie 2018, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne mieszkania o doskonałej lokalizacji w Gdańsku znajdziecie na https://riverfront.pl/nowe-mieszkania-od-dewelopera-gdansk/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 31 Sie 2018, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama ostatnio przeglądałam sobie poszczególne aranżacje wnętrz i zauważyłam,że coraz bardziej popularne stają się plytki drewnopodobne. Co sądzicie o takim rozwiazaniu? Czy któraś z Was zdecydowała sie na położenie takich płytek u siebie?
O ile jeszcze kilka lat temu płytki takie nie podobały mi się , to teraz widze, ze wiele firm oferuje serie, które do złudzenia przypominają naturalne drewno.

Pytam się tutaj głównie o kolekcję Korzilius od Tubądzina http://www.tubadzin.pl/collections/447
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bombelek14
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią 31 Sie 2018, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest ktoś zainteresowany montażem kominka w mieszkaniu to polecam zajrzeć na stronę z której niedawno zamawiałem Kominek Zibi 12kW prawy Polecam serdecznie ten sklep bo mają dużywybór kominków w fajnych cenach. Kominek w moim salonie nadaje teraz ciepłego klimatu. Polecam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Joannica
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Mar 2018
Posty: 34

PostWysłany: Pią 7 Wrz 2018, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam problem z odpowiednim oświetleniem łazienki szukam podobnego rozwiązania jak tutaj http://meblecadabra.eu/jak-oswietlic-lazienke_zqam.a
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bierendaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 31

PostWysłany: Pon 10 Wrz 2018, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na swoje mieszkanie trzeba mieć jakiś pomysł. Wiadomo, że jednym przychodzi to łatwiej innym nie, dlatego też oczywiście można wspierać się pomocą blogów uśmiech Jeżeli dojdziecie do łazienki to produkty od https://krzemien.com.pl/products/umywalki-waskie na pewno wam się przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 12 Wrz 2018, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powoli urządzamy z chłopakiem nasze nowe mieszkanie. Zastanawiamy się teraz nad dodatkami do salonu. Chciałabym by było to nowoczesne wnętrze ale nie takie bardzo sztywne, dlatego chyba pufa piłka była by dobrym elementem do takiego salonu. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malco7
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro 12 Wrz 2018, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie od zawsze podobał sie loftowy styl i motyw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sob 15 Wrz 2018, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli urządzasz mieszkanie to na pewno powinna spodobać Ci się oferta jaką jest podłoga drewniana w tej firmie http://www.drexpol.com.pl/ znajdziesz tutaj panele o bardzo różnorakich odcieniach i kolorach, oraz możesz zapoznac się tutaj z parkietami drewnianymi które mogą się bardzo dobrze prezentować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon 17 Wrz 2018, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szczególną uwagę przy aranżacji sypialni zawracałam na łóżko, bo chciałam by było wygodne, a przecież chodzi też o zdrowy sen. Po długi czasie znaleźliśmy stelaż i materac. Teraz muszę jeszcze kupić dużą narzutę i pościel. Ale chyba już znalazłam w sklepie https://www.bellastoria.pl/posciel-satynowa-satyna-bawelniana . Przejrzałam asortyment i jest bardzo duży wybór pościeli w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach więc będę mogła dopasowac kolorystycznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 190, 191, 192  Następny
Strona 127 z 192

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group