Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

A co z ciastem?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
View previous topic :: View next topic  
Author Message
darma
kandydat
kandydat


Joined: 02 Nov 2021
Posts: 18

PostPosted: Wed 9 Mar 2022, 17:05    Post subject: Reply with quote

Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do porządnej cukierni, która dostarczy ciasta i torty na nasze przyjęcie. Ja osobiście polecam wam https://www.ciastkarniasara.com.pl/oferta Jest to bardzo dobra cukiernia z województwa wielkopolskiego, która zaopatruje wiele przyjęć w mojej okolicy. Wszyscy uwielbiają ich wyroby.
Back to top
View user's profile Send private message
korek16
kandydat
kandydat


Joined: 08 Apr 2022
Posts: 19

PostPosted: Fri 8 Apr 2022, 11:28    Post subject: Reply with quote

My pomyśleliśmy sobie, że chyba tort weselny będzie tutaj najlepszym wyborem. W tym celu odezwaliśmy się do cukierni Słodkie Marzenia https://www.slodkiemarzenia.com/oferta/torty-weselne , która to odpowiadała za realizację i wykonanie tortu w tym stylu. Jak pokazał czas, byl on jedną z największych a przede wszystkim najsmaczniejszych atrakcji na evencie! Nasi goście byli zachwyceni smakiem tortu, był słodki i sporych rozmiarów - dla każdego starczyło po kawałku!
Back to top
View user's profile Send private message
malinka11
gaduła
gaduła


Joined: 22 Oct 2019
Posts: 357

PostPosted: Mon 11 Apr 2022, 7:40    Post subject: Reply with quote

ja bardzo lubię torty orzechowe. dobry jest biszkopt z orzechami, krem którego podstawą jest fistaszkowe masło orzechowe naturalne, sama czasem dodaję pokruszone orzechy do bezy - wtedy nie jest taka super słodka
Back to top
View user's profile Send private message
kamilap11
początkujący
początkujący


Joined: 02 May 2022
Posts: 1

PostPosted: Mon 2 May 2022, 8:11    Post subject: Reply with quote

U nas cukiernia była wybawieniem. Wszystko doradzili i bardzo pomogli, a słodkości przepyszne. Ciasta, ciasteczka no wow! I tort super. Jeśli jesteście z Rzeszowa to polecam Niebiańskie Wypieki Kamyk. Ofertę mają na stronie https://nw-kamyk.pl/oferta/wesela/
Back to top
View user's profile Send private message
omel33
uzależniony
uzależniony


Joined: 12 Oct 2017
Posts: 642

PostPosted: Mon 9 May 2022, 22:06    Post subject: Reply with quote

Wszystkim zainteresowanym tematem moge polecić ofertę firmy CandyBike, która od wielu lat specjalizują się w produkcji i sprzedaży waty cukrowej. Według mnie maja bardzo rozbudowaną ofertę, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb, znajdziecie w niej np. wata cukrowa niebieska .
Back to top
View user's profile Send private message
gaduła888
kandydat
kandydat


Joined: 13 May 2022
Posts: 16

PostPosted: Mon 16 May 2022, 19:07    Post subject: Reply with quote

Degustacja - Zakrzewscy https://degustacja-zakrzewscy.pl/oferta/ciasta-na-zamowienie/ odpowiadali za zapewnienie nam smakowitych ciast na weselu. Nie zapominajmy o słodkich dodatkach, które również potrafią wpłynąć na jakość imprezy a przede wszystkim odczucia gości. W tym wypadku byli oni zachwyceni kompozycją ciast, które służyły jako jedna z najważniejszych atrakcji gastronomicznych!
Back to top
View user's profile Send private message
pinkki
uzależniony
uzależniony


Joined: 29 Jul 2018
Posts: 507

PostPosted: Tue 28 Jun 2022, 23:04    Post subject: Reply with quote

Kochani, czy ktoś z Was słyszał o cukierni domowej w Kaliszu PyziPyzi (zostawiam link do ich strony: https://pyzipyzi.pl)? Podobno mają przepyszne wyroby cukiernicze takie jak domowy sernik, szarlotka itp. Zależy mi na waszej opinii, ponieważ szukam mobilnej cukierni w Kaliszu lub okolicach, która przygotuje paczki z ciastem dla gości weselnych oraz dowiezie je na miejsce wesela. uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
KlaudynkaMi
kandydat
kandydat


Joined: 11 Mar 2022
Posts: 13

PostPosted: Tue 5 Jul 2022, 13:53    Post subject: Reply with quote

Mi ciasto na wesele piecze prywatna osoba oczko
Back to top
View user's profile Send private message
berniece6
początkujący
początkujący


Joined: 13 Jul 2022
Posts: 1
Location: Warszawa

PostPosted: Wed 13 Jul 2022, 12:49    Post subject: Reply with quote

Przywiązujemy obecnie coraz większą wagę do zdrowego żywienia. Staramy się poznać właściwości produktów żywnościowych i ich wpływ na nasze zdrowie, poznajemy różne diety. Czym właściwie są rodzynki, jakie zawierają składniki i dlaczego warto wprowadzić je do jadłospisu?
_________________
dlaczego warto jeść rodzynki?
Back to top
View user's profile Send private message
ayris
kandydat
kandydat


Joined: 17 Sep 2021
Posts: 71

PostPosted: Sun 14 Aug 2022, 6:48    Post subject: Reply with quote

Opakowania cukiernicze wysokiej jakości widziałam tutaj https://e-opakowania.info/42-opakowania-cukiernicze Zabezpieczysz w nich swoje wypieki i bezpiecznie dotrą do klientów. Można je stosować w cukierniach oraz prywatnie. Ja zazwyczaj po imprezach rodzinnych pakuję ciasta dla bliskich w takie pudełeczka.
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Next
Page 29 of 30

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group