Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Euro-Cart Spin. Co myślicie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Czw 8 Wrz 2022, 19:25    Temat postu: Euro-Cart Spin. Co myślicie? Odpowiedz z cytatem

Hej! Szukam wózka w podróż. Mój mąż zmienił pracę i teraz będziemy dużo podróżować, dlatego zależy mi na wózku małym i lekkim, aby też sprawdził się do samolotu. Co myślicie o Euro-Cart Spin??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2022, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że to wózek który w szczególności docenisz, gdy będziesz z nim podróżować. Jest do tego stworzony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Sob 10 Wrz 2022, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, w końcu właśnie w tym celu chcę go kupić. Mam jednak nadzieję, że na codzień też się sprawdzi? Nie chciałabym kupować drugiego wózka, aby służył gdy będziemy na miejscu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2022, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wózek sprawdzi się w każdej sytuacji. Nie wiem tego z doświadczenia, bo dopiero mam zamiar go kupić, ale sądząc po specyfikacji i opiniach - nie zawiodę się oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2022, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję! Teraz wiem już wszystko co istotne na ten temat uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 165

PostWysłany: Pon 11 Gru 2023, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Euro-Cart Spin jest malutkim wózkiem i lekkim. Niewątpliwym plusem jest jednak to, że wózek nadaje się na całe wózkowanie, a przy tym będzie dobry w podróży. Mi on odpowiada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanusiek11
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 111

PostWysłany: Pią 12 Sty 2024, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ten wózek to duże zaskoczenie. Okazał się być bardzo dobrej jakości, ma całkiem sporo miejsce w siedzisku i koszu zakupowym. Składa się do minimalnych rozmiarów i jest bardzo lekki. Idealny w podróże, ale na co dzień też nie będzie ciężarem oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group