Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy sa w Polsce salony Maggio Ramatti?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sylvia
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 1

PostWysłany: Sob 17 Sty 2009, 17:31    Temat postu: Czy sa w Polsce salony Maggio Ramatti? Odpowiedz z cytatem

Znalazlam piekne suknie na wlksiej stronie maggio ramatti. Jest tekst po polsku wiec mysle ze maja tez tutaj swoje salony. Niestety na stronie nie ma adresow smutny Pomocy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 18 Sty 2009, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie uśmiech Wiem, że na pewno są - sama mierzyłam Coco z kolekcji 2008, a było to w salonie Młoda Para na Świętokrzyskiej w Warszawie..

Najlepiej zadzwoń i zapytaj czy są modele, które Ciebie interesują..
jeśli nie jesteś z W-awy to popytaj u Siebie w mieście Wink POWODZENIA!!
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mysza
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 8
Skąd: UK

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej-ja tez zakochalam sie w jednej z nich:)wreszcie znalazlam-oprocz chyba pieciu w-wskich salonow, jest jeden w k-cach al. andrzeja 19 nr tel 032 2571723 jutro zadzwonie i to sprawdze:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia26
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 2

PostWysłany: Nie 22 Lut 2009, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salon jest też na Zamoyskiego 55 w Warszawie, sama tam kupiłam suknie Diamond i jestem bardzo zadowolona wesoły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boutique Cymbeline
Najpiękniejsze suknie Cymbeline i Maggio Ramatti
Adres: Zamoyskiego 55, 03-801 WarszawaTelefon: (022) 670-45-16Nip: 1130098328 Karty płatnicze:
E-mail: katrin@katrin.com.plStrona www: www.katrin.com.plForma własności: Spółki cywilne

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 11:00-19:00, sobota: 11:00-15:00


Centrum Ślubne Katrin
Najpiękniejsze suknie Cymbeline i Maggio Ramatti
Adres: Leszno 32, 01-199 WarszawaTelefon: (022) 632-19-16Nip: 1130098328 Karty płatnicze:
E-mail: katrin@katrin.com.plStrona www: www.katrin.com.plForma własności: Spółki cywilne

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 11:00-19:00, sobota: 11:00-15:00


Centrum Ślubne Katrin Cymbeline
Najpiękniejsze suknie Cymbeline i Maggio Ramatti
Adres: Ogrodowa 1A, 00-893 WarszawaTelefon: (022) 850-54-00Nip: 1130098328 Karty płatnicze:
E-mail: katrin@katrin.com.plStrona www: www.katrin.com.plForma własności: Spółki cywilne

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 11:00-19:00, sobota: 11:00-15:00


Salon Młoda Para - Cymbeline
Najpiękniejsze suknie Cymbeline i Maggio Ramatti
Adres: Świętokrzyska 30, 01-116 WarszawaTelefon: (022) 620-24-12Nip: 1130098328 Karty płatnicze:
E-mail: katrin@katrin.com.plStrona www: www.katrin.com.plForma własności: Spółki cywilne

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 11:00-19:00, sobota: 11:00-15:00



wszytkie maja stronke www.katrin.com.pl
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wojarzKLS
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 16 Cze 2014, 13:19    Temat postu: Maggio Ramatti == Oszuści Odpowiedz z cytatem

Witam,

Uważajcie na salon Centrum Slubne Maggio Ramatti ul. Ogrodowa 1a rog ul. Jana Pawla II. To są OSZUŚCI!wykrzyknik! Ich sukienki nie mają nic wspólnego w Włochami. Produkują je albo w Polsce albo w Chinach, na sukienkach nie znajdziecie żadnych metek. Ich strona ma tylko adresy w Polsce, nie ma żadnych nawet we Włoszech - od razu widać przekręt. Co więcej osoby tam pracujące z właścicielem na czele potrafią ponownie sprzedać waszą suknię, za którą już zapłacono i która miał u nich czekać na pierwszą przymiarkę. Tak było w przypadku mojej narzeczonej. W samym salonie Abiu i innych dobrych salonach odradzają nawet tam wchodzić, wystarczy porozmawiać z nimi. Kupując inną suknię w innym salonie w Warszawie spotkaliśmy trzy kobiety oszukane przez Centrum Slubne Maggio Ramatti. Omijajcie ten salon z daleka, dobrze Wam radzę.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekwisniewski0
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 24

PostWysłany: Nie 13 Lip 2014, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że w Warszawie mają kilka salonów, ja tam kupowałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group