Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie markowe perfumy lubicie najbardziej?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anetka44
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 49

PostWysłany: Sro 31 Sie 2022, 12:08    Temat postu: Jakie markowe perfumy lubicie najbardziej? Odpowiedz z cytatem

Ostatnio chciałabym trochę zmienić swój stały zapach perfum i szukam nowych propozycji, które naprawdę pozytywnie zaskakują zarówno słodyczą, intensywnością i jednocześnie sprawdzą się zarówno na wieczorne wyjście, ale również do pracy. Czy mogę liczyć na Wasze wskazówki i też które marki są według Was najlepsze? Pozdrawiam serdecznie i liczę, że temat bardzo fajnie nam się oczywiście rozwinie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 673

PostWysłany: Sro 31 Sie 2022, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to bardzo fajnie, ja też staram się raz na kilka miesięcy sobie zmieniać perfumy i otwierać się na zupełnie inne zapachy. Jednak tutaj mogę się zgodzić, że warto stawiać na dobre markowe perfumy, które długo si utrzymują i mają piękne kompozycje zapachowe które idealnie pasują do Ciebie i twojego charakteru. Tutaj chyba każda z nas się zgodzi, że świetne są Perfumy damskie Dolce Gabbana dlatego warto żebyś je sobie sprawdziła i też wiadomo, ze swoje kosztują ale czasami są promocje i można sprawdzić gdzie można w najlepszej cenie kupić sobie na przykład Dolce & Gabbana The One Woman bo teraz ich właśnie używam i są świetne ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2022, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy według Was perfumy to dobry pomysł na prezent?

kolorowanki24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3624

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2022, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mogę Ci polecić wybór perfum lanych, będących zamiennikiem oryginalnych w których płacisz głównie za piękne opakowanie. W ofercie https://angelove.pl/, znajdziesz bardzo bogaty wybór zapachów wzorowanych na znanych markach, wykonanych z wysokiej jakości kompozytów i odznaczających się długą trwałością. Dodatkowo sam możesz zadecydować jaką ilość chcesz nabyć, a wszystko w rozsądnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 98

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2022, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam kilka swoich ulubionych zapachów, kupuje w zaleznosci od tego ktore z nich sa na promocji, a czesto sie jakies trafiają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2022, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie takie promocje mozna wyczaic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 98

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2022, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tu sobie zobacz https://www.notino.pl/promocja/ jest zakladka promocje i tam masz wszystkie perfumy, które są obecnie przecenione oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelina_93
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Mar 2020
Posty: 15
Skąd: Dobiegniew

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2022, 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz coś sobie z tego zestawienia: https://elixirbynature.pl/perfumy-damskie-na-lato-3-zapachy-ktore-orzezwiaja/b_bqkp. Chloe według mnie wymiata język
_________________
10.2021 <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group