Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wina świata

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3632

PostWysłany: Sro 24 Sie 2022, 19:01    Temat postu: wina świata Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://winoland.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Sob 27 Sie 2022, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię wytrawne, orzeźwiające wina typu vinho verde.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1272

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2022, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy według Was wino to dobry pomysł na prezent?

jak odzyskać byłą kobietę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 678

PostWysłany: Pią 25 Lis 2022, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre wina możesz znaleźć w ofercie sklepu https://www.wine-express.pl/ który wyróżnia się także bardzo dobrym podejściem do klienta. Dlatego też zobacz sobie ofertę tego sklepu i pozytywnie zaskocz się możliwościami, które oferują. Moim zdaniem wino to idealny prezent dla każdego, ale też warto mieć najlepsze butelki w domu aby uczcić wyjątkowe chwile. Pozdrawiam i koniecznie dajcie znać jakie wino jest Waszym ulubionym uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1272

PostWysłany: Czw 22 Gru 2022, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie jak można zauważyć to na pewno całkiem sporo osób gustuje w winach i właśnie dlatego ja także jestem zdania, że w takich sytuacjach fajnie jest wiedzieć jaki prezent dla nich będzie właściwy. Od siebie chcę polecić doskonały zestaw do wina https://zamowprezent.pl/prezenty-dla-pary-mlodej/zestawy-do-wina i myślę, że to jest bardzo dobra opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Wto 27 Gru 2022, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że dla mnie winolubni.pl to świetny sklep z winami ze sporym wyposażeniem. Jeżeli jeszcze o nim nie słyszeliście, to koniecznie zerknijcie na ich stronę. Znajdziecie tam ciekawą ofertę i przystępne ceny. Na pewno znajdziecie tam coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuz
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2022
Posty: 42

PostWysłany: Sro 28 Gru 2022, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze wino dla mnie to wytrawne, ostatnio znalazłam super stronkę https://efigurka.pl/pl/c/STOJAKI-NA-WINO/2 jestem pod wrażeniem tych stojaków, dla kogoś kto lubi wino taki prezent będzie idealny uśmiech ja już kupiłam, co sądzicie o tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group