Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zaręczyny
Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
voguegirl
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 1

PostWysłany: Sro 14 Sty 2009, 21:13    Temat postu: zaręczyny Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko,co do tematu zaręczyny. Moja kolezanka ma 17lat,no rocznikowo w sierpniu skonczy 18,a jej facet 21 czy walentynki bylby odpowiedni czas na zareczyny czy to za szybko?A slub za pare lat...To jest tak naprawde problem moejgo brata pytal sie mnie ostatnio o to,ale niewiedzialam co mu powiedziec.Z jednej strony jesli sa pewni uczucia czemu nie ale z drugiej co na to rodzina na ich wiek i zareczyny... itp...Jak wy uwazacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sol
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 299

PostWysłany: Czw 15 Sty 2009, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może niech lepiej zaczekają te kilka lat, jak się kochają i są pewni swojego uczucia to ich to nie zbawi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 15 Sty 2009, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaczekać parę lat nigdy nie zaszkodzi.... nie jestem najlepszą osobą do tego typu porad, bo zaręczyłam się zaraz jak skończyłam 20stkę, ale mimo wszystko jak ktoś ma te 17/18lat to trochę wcześnie na tego typu deklaracje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 15 Sty 2009, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej niech zaczekają.Ja z moim EX jak mielismy ja 17 on 22 to tez myslalam ze to ten jedyny i z miejsca byłam gotowa zostać jego żoną.a 2 lata pozniej juz z nim nie byłam.w wieku 17 lat chyba niemozna miec pewnosci ze to wlasnie ten.w koncu to decyzja na cale zycie.a jesli rzeczywiscie to jes to,to beda razem i za pare lat i wtedy sie zaręczą itp itd.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Czw 15 Sty 2009, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja rowniez zgadzam sie z opinia dziewczyn, i na ich miejscu bym poczekala z tymi zareczynami. Jesli sie naprawde kochaja to jesli poczekaja ten rok czy nawet dwa zleci im bardzo szybko uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
małgośka0013
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 18 Sty 2009, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę podobnie jak dziewczyny, że powinni troszkę jeszcze zaczekać, ale z kolei znam pary, które sie wcześnie zaręczyły i były ze soba kilka kolejnych lat, aż do ślubu, a teraz sa szczęśliwymi małżonkami. To chyba wszystko zależy od ludzi i ich dojrzałości. Ale jako radę, to powiedziałabym to, co na początku: czekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon 19 Sty 2009, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm nie wiem co o tym myśleć, bo mąż mi się oświadczył 2 miesiące po tym jak zaczęliśmy ze sobą chodzić... zadeklarował że będzie ze mną do końca życia... ale powtórzyliśmy zaręczyny dla rodziców naszych ( naszych mam praktycznie) i Maciek powiedział że był tak pewny że nigdy nie był pewny jak wtedy nawet jak zaczekał 9 miesiecy i powtórzył pytanie!wykrzyknik Ale ja miałam wtedy 22 lata a nei 17. Ale jak czują do siebie uczucie głębokie to za Rok czy 2 lata będą to samo czuć to lepiej poczekaćwykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 19 Sty 2009, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w wieku 22 lat człwiek bardziej wie czego chce niż w 17.wchodzi w dorosłe zycie,albo studiuje,albo pracuje,albo jedno i drugie,ale myślenie już się zmienia.a tak jak wszyscy tu mówią-jeśli naprawde się kochają to moga zaczekaćuśmiech Albo niech się zaręczą tak tylko dla samych siebie,a z powiadamianiem rodziców itp niech poczekają aż będa gotowi wziąć ślub:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 20 Sty 2009, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jest zazwyczaj wesoły
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Sro 21 Sty 2009, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez mysle ze warto sie jeszcze wstrzymac, bo jednak 17 lat to dla mnie troszeczke za wczesnie na takie deklaracje .....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 1 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group