Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zaręczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sob 24 Sty 2009, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym wieku nie w głowie były mi śluby. Owszem uśmiech miałam tam pierwsze zauroczenia... Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Sob 24 Sty 2009, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie w tym wieku to raczej tylko zauroczenia. chociaz ja swojego narzeczonego poznalam jak mialam 17 lat , ale zareczylismy sie dopiero teraz uśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sob 24 Sty 2009, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No,to Żabka jest żywym dowodem na to że powinni czekać i jeśli się kochają to zaręczą się te pare lat później Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Sob 24 Sty 2009, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no taka prawda, majac 17 lat nie myslalam o zadnym slubie chociaz kochalam mojego J. ( wyszlo ze dopiero po 5 latach sie zareczylismy) ale tak jak mowie decyzja nalezy do nich wiec zrobia tak jak beda chcieli uśmiechuśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dotti1984 widzę że mamy podobne historie:)
Ja z doświadczenia wiem, że lepiej zaczekać i zobaczyć, jak maja być ze sobą to i bez zaręczyn będą.
Zaręczyny niczego nie gwarantują.
Poza tym oświadczanie się w Walentynki to dla mnie na maxa banał więc radziłabym poszukać bardziej oryginalnego pomysłuuśmiech
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no prawda w walentynki to tak troche banalnie. ale kazdy robi co chce. swieta tez juz staja sie banalne. mnie moj oswiadczyl sie w swieta , ale za to w jakiej scenerii (podejrzewam, ze dlatego to byly wlasnie swieta, bo w inny dzien ciezko byloby nma sie tam wyrwac i ja bym cos zaczela podejrzewac) uśmiechuśmiechuśmiechuśmiech
warto poczekac zeby sie upewnic co do swoich uczuc. uśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem to już oświadczanie się każdą rocznicę (pierwszej randki, pierwszego pocałunku, pierwszego razu czy czegokolwiek innego) czy w urodziny, Walentyki, Dzień Kobiet, Święta.... to już w ogóle trąci banałem. to są pory gdzie można się spowiewać, że partner taką niespodziankę nam zafunduje. my planowaliśmy zaręczyć się latem ub.r. (w sumie to Jacek tak planował a mi to latało kiedy), a wyszło na to, że on zdecydował się kupić pierścionek gdy szukaliśmy dla mnie prezentu na Mikołajki lol czym mnie w ogóle zaskoczył Very Happy nie było uroczystej kolecji, padania na kolana ani planowania kiedy.... wyszło spontanicznie i ja to bardzo miło wspominam uśmiech

ale mi się zdaje, że facetom się zdaje, że takie dni jak Walentyki czy święta są najodpowiedniejsze, by wręczyć pierścionek zaręczynowy uśmiech oni naprawdę starają się wywrzeć wrażenie, więc ja bym już ten banał darowała i cieszyła sie chwilą uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo jak sie z nami naoglądają tych komedii romantycznych itp gdzie wszystko jest jak w bajce to myslą ze tak ma byc i juz.
u mnie to byla przypadkowa data.jedyne co planowal to zeby bylo na wyjezdzie i tak było.i sceneria faktycznie niedozapomnienia.ale gdyby nawet oswiadczyl mi sie w moimpokoju na klatce czy gdziekolwiek indziej to nie bylo by dla mnie zadnej roznicy.i tak byly to by dla mnie najpiekniejsze oswiadczyny na swiecie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 135
Skąd: Bydgoszz/Gdańsk

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my jesteśmy ze soba od 3.05.2006 a zareczyliśmy sie w lutym 2007r.miałam wtedy niecałe 20 lat.i to było tak, ze pojechalismy na turniej rycerski(bawimy sie w rekonstrukcje hostoryczne) i w sobote wieczorem wyszliśmy z biesiady na dziedziniec zamku i tam mój kochany oświadzył mi sięuśmiech
wiek nie ma znaczenia, wszytsko zalezy od ludzi.
choć 2 lata wczesniej wiem, ze nie byłabym goowa zadecydować na resztę zycia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to tez sliczne zareczyny. wazne jest to ze doceniamy gest i sie z tego cieszymy. to prawda ze facecie mysla ze takie dni to sa najodpowiedniejsze uśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  Następny
Strona 2 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group