Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

a jaka jest cena tortu weselnego??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 27 Lut 2009, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm, jak bylam zamawiac tort to powiedzialam ze zadnych ozdob nie chce bo mam mloda pare ktora chce postawic na czubku, a ta kobita do mnie z tekstem ze to tandetnie bedzie wygladalo. normalnie jakbym z liscia w twarz dostala. powiedziala zeby sobie te figurke na stole postawila a tort bedzie ozdobiony UWAGA zywymi kwiatami!! juz sobie mysle "no ta, fajnie i co jeszcze" ale pokazala mi album i naprawde rewelacyjnie to wygladalo!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 27 Lut 2009, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale to chyba Ty masz ostateczne zdanie co do tego, jaki Twój własny tort ma wyglądać. ona co najwyzej może coś zaproponować....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 27 Lut 2009, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no niby tak, ale jezeli mialas kiedys doczynienia ze specjalistami- to poprostu sie z nimi nie dyskutuje. bo "oni i tak wiedza lepiej", prawie tak samo jak rodzice...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 27 Lut 2009, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to dobre... ja ze wszystkimi dyskutuje Twisted Evil a tej specjalistce bym powiedziała, że sama jest tandetna Cool to Panna Młoda decyduje jak ma jej ślub i wesele wyglądać, a nie jaką specjalistka od tortów od 7 boleści. ma baba tupet.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 27 Lut 2009, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
hmmm, jak bylam zamawiac tort to powiedzialam ze zadnych ozdob nie chce bo mam mloda pare ktora chce postawic na czubku, a ta kobita do mnie z tekstem ze to tandetnie bedzie wygladalo. normalnie jakbym z liscia w twarz dostala. powiedziala zeby sobie te figurke na stole postawila a tort bedzie ozdobiony UWAGA zywymi kwiatami!! juz sobie mysle "no ta, fajnie i co jeszcze" ale pokazala mi album i naprawde rewelacyjnie to wygladalo!!


Co do figurek to się z nią zgadzam. Żywe kwiaty na torcie przepięknie wyglądają. Jak się ns takie coś zdecyduszesz to jestem pewna, że będzie zadowolona. Będzie pięknie, romantycznie i elegancko.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 27 Lut 2009, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zależy jakie to są figurki, bo jak sobie postawię żaby zamiast figurek z tańczącą wtuloną w siebie Para młodą to nikt mi nie wmówi, ze to tandetnie wygląda. poza tym to jest przykre, że Panna Młoda niemal musi wziąć to co jej proponuje 'spacjalistka'.... a powinna mieć ostatnie zdanie, decydujące... choćby wszyscy inni uznali jej wybór za tandetny.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 27 Lut 2009, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
zależy jakie to są figurki, bo jak sobie postawię żaby zamiast figurek z tańczącą wtuloną w siebie Para młodą to nikt mi nie wmówi, ze to tandetnie wygląda. poza tym to jest przykre, że Panna Młoda niemal musi wziąć to co jej proponuje 'spacjalistka'.... a powinna mieć ostatnie zdanie, decydujące... choćby wszyscy inni uznali jej wybór za tandetny.


Miss, oczywiście poniekąt to prawda, że wybór należy do młdych. Z drugiej strony specjaliści chcą się wykazać, doradzić. Niektórym podobają się figurki i to jest ok. Ogólne jednak nie nalżą do gustownych ozdób tortu weselnego.
Moim zdaniem chodząc po radę do specjalisty powinniśmy posłuchać co ma do powiedzenia. Oni lepiej się znają na tym, wiedzą też co jest uważane za popularne i klasyczne a co nie. Chociaż takie ostre postawienie sprawy ( że coś jest tandetne)wcale mi się nie podoba. Może i jest tandetne, można jednak ładniej ubrać to w słowa.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 27 Lut 2009, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eh ja nie mogę takich zdjęć oglądac bo zaraz ślinka cieknie. Mi bardzo się podobają czerwone róże ( chyba z lukru ?) oraz perełki ( chyba też z lukru?) uśmiech Oczywiście co najmniej 3 piętrowy od największego do jamniejszego...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
Co do tortów, to u nas oczywiście inaczej:)
Typowego tortu nie mamy, mamy zrobiony z mini torcików, poukładanych na kształt tortu dla gości i malutki na górze tylko dla nas.
Tak właśnie będzie wyglądał, tylko torciki będą bez pudełeczek i wszystko ubrane makami.


Co do ciast, to też będzie inaczej, będą babeczki, mini serniczki, baklawa i greckie ciasteczka.
Babeczki będą dokładnie takie jak na zdjęciach.


Bardzo piękne wykrzyknik! i tort i babeczki!wykrzyknik klasa Very Happy

Ja sobie wymyśliłam taki wielki płaski, prostokątny tort czekoladowo-śmietankowy.. tylko ciekawa jestem co w końcu wybierzemy bo do ślubu jeszcze ponad roczek lol
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki violinist83
Ja uwielbiam proste i eleganckie rzeczy, ale z pazurkiem:)
Do tego wszystko jest pyszne, naturalne składniki jak u babci:)
Na degustacji zajadaliśmy się, aż się uszy trzęsły. Dostaliśmy też parę do domu i wszystkim smakowały, nawet mojej mamie, która piecze najlepiej na świecie:)
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 3 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group