Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak poznać ze sobą rodziców ??
Idź do strony 1, 2, 3 ... 73, 74, 75  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Wto 13 Sty 2009, 20:49    Temat postu: Jak poznać ze sobą rodziców ?? Odpowiedz z cytatem

Otóż nadszedł ten czas, ze postanowilismy poznac ze soba naszych rodzicow. Wiem, ze niektorzy robia to podczas zareczyn. My zareczyny mielismy tylko we dwoje i pozniej oswiadczylismy rodzicom ( kazdym w ich domu )ze sie zareczylismy i podalismy im date slubu. No i teraz skoro zostalo juz tak malo czasu do slubu postanowilismy wkoncu poznac naszych rodzicow. No wiec zastanawiam sie czy zrobic jakas uroczysta kolacje, czy moze poprostu zaprosic przyszlych tesciow na kawe i ciasto, moze jakis podwieczorek pytajnik . Zupełnie nie mam na to pomyslu. W sumie siostra tesciow zaprosila na kawe i cisato i byla taka mila atmosfera Chcialabym wlasnie z narzeczonym zeby nie bylo to tak strasznie oficjalnie pytajnik moze ktoras z was byla w podobnej sytuacji pytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rybix
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 85

PostWysłany: Wto 13 Sty 2009, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam ten sam problem!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik nawet nie wiem kiedy to zrobic?pytajnikpytajnik a jak to juz w ogole?pytajnik tez czekam na podpowiedzi uśmiech ale myśle ze najlepiej chyba w domu to zoorganizowac...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sro 14 Sty 2009, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście nasi poznali się przed zaręczynami - na spotkaniu działkowym przy grilu. Po zaręczynach moi rodzice zrobili spotkanie u siebie w domu. A potem to juz spotkanie towarzyskie goniło następne, nawet ostatniego Sylwestra spędzili razem uśmiech Dobrze, że przypadli sobie do gustu uśmiech
A wracając do Waszego pytania, myślę, że dobrym rozwiązaniem jest kawa i ciasto u Was (jesli mieszkacie razem) albo u rodziców narzeczonej. Do tego jakieś winko, moze coś mocniejszego schłodzić w lodówce w razie czego uśmiech Kawkę można połączyć z kolacją. Jesli rodzice się polubią, zabawa na pewno się rozkręci i przyda się więcej jedzonka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Sro 14 Sty 2009, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my jeszcze nie mieszkamy razem, i wlasnie tak chcialam ich zaprosic do siebie. Moze i to dobry pomysl z ta kawa i ciastem. W sumie pomyslalam ze mozna by jaks salatke jeszcze zrobic. Bo kolacja taka uroczysta jest jak dla mnie zbyt powazna jak na takie pierwsze spotkanie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Sro 14 Sty 2009, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak należy zrobić uśmiech Ja także zaprosiłam przyszłych teściów do siebie na grilla i deser oczko Bo to był jeszcze czas letni uśmiech Kawa, ciacho, lody....i już uśmiech Stresu nie ominiesz...w końcu jak mają się nie polubić to nie polubią się bez względu na pomysł wieczorka zapoznawczego język język Taki żarcik oczko Myślę, że popołudniowe spotkania "na słodko" + może jakaś zimna płyta to dobre rozwiązanie uśmiech U mnie się sprawdziło uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 14 Sty 2009, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie też teściowie z moimi rodzicami się nie znają... nie wiem jak mamy to zorganizować, bo u mnie w domu odpada. poza tym raczej się nie polubią na tyle, by spędzac ze sobą masę czasu Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Sro 14 Sty 2009, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent- to moze zorganizuj jakies spotkanie na miescie albbo cus, bo jak u Ciebie w domu odpada zabierzcie ich do jakiejs kawiarenki na kawe i ciastko. To tez wlasnie bedzie dobrym rozwiazaniem jak sie za bardzo nie polubia, bo ilez mozna siedziec w kawiarni [/quote][/code]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 14 Sty 2009, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie wiem czy to właśnie wypali. moi rodzice przez prawie cały dzień pracują, wolne mają tylko wieczory. za to moi teściowie wychylenia nosa z domu po zmroku nie uznają i o godzinie 20 idą już do łóżka Rolling Eyes w końcu mają prawie 70lat.... w ogóle rodzice mojego przyszłego męża uważają, że każdy powinien sie dostosować do tego co oni chcą Evil or Very Mad teściowa nie uznaje papierosów i alkoholu, a moja mama lubi piwo i pali nałogowo. na tym polu napewno wynikną spięcia. niby wiem, że muszą się poznać, ale wcale mi nie przeszkadza, że się nie znają.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rybix
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 85

PostWysłany: Sro 14 Sty 2009, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po tym wszystkim co piszecie, myślę, że to spotkanie to będzie jedno wielkie, ryzykowne szaleństwo! hih i chyba poczekam do maja.. i wtedy zrobie gril..jak będzie troszkę cieplej.. te swaty mnie przerażaja.. i moi rodzice i narzeczonego mają swiadomośc, że światami są różni.. hih i sami nie wspominaja o tym spotkaniu..ale nie chcialabym zey sie poznali dopiero na weselu :O hih mam nadzieję, że nie będzie tak źle uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Sro 14 Sty 2009, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie panikujcie Very Happy wystarczy nastawić własnych rodziców na to, że może być zgrzytliwie (czyli zrobić to na co macie wpływ:)) A potem iść na żywioł uśmiech Przecież koniec końców, nie muszą razem zamieszkać, ani jakoś szczególnie się adorować oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 73, 74, 75  Następny
Strona 1 z 75

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group